Atlikėjas ba. naują singlą ir vaizdo klipą pristatys „Studio 9“

Laikas.lt

Priešpaskutinį šių metų penktadienį kalendoriuje turėtų pasižymėti indie roko ir elektroninės muzikos mėgėjai. Gruodžio 20 d. sostinės kūrybinėje erdvėje „Studio 9“ naująjį savo darbą „Sugebėt pasikeist“ pristatys Benas Aleksandravičius, gerbėjams geriau žinomas ba. slapyvardžiu.

Kūrinys, kurį prieš pat didžiąsias šventes pristatys Benas – viena iš naujų jo dainų. „Sugebėt pasikeist“ pirminė versija atsirado maždaug prieš pusę metų. Su grupe esame ne kartą groję šią dainą koncertuose. Tačiau ji visada skambėjo kažkaip neišbaigtai“, – teigė atlikėjas.

Singlą skaitmeniniame pavidale su krūva remiksų išleidžia įrašų kompanija „Partyzanai Pop“. Kūrinį lydės „Golden Parazyth“, „Breathless“, John Pattern, „Marriage Proposal“ ir Zoé Zoe remiksai.

Prieš pat singlo pasirodymą ba. tapo trečią kartą rengiamų muzikos apdovanojimų M.A.M.A. „Metų proveržio“ kategorijos nominantu. Tuo, kad ba. neketina sumažinti apsukų, jo klausytojai galės įsitikinti koncerto metu. Be naujojo singlo atlikėjas ruošiasi įteikti dar kelias dovanas gerbėjams. Susirinkusieji turės unikalią progą pirmieji išgirsti naująsias ba. dainas, o taip pat – išvysti kūrinio vaizdo klipo premjerą.

Prieš ir po koncerto šokių aikštele rūpinsis „Partyzanų“ „šaknys” Mantas T. ir Gvidas bei net kelias „Sugebėt pasikeist“ interpretacijas sukūręs elektroninės muzikos kūrėjas Zoé Zoe.

Po darbo įrašų studijoje aktyviai koncertuoti su grupe vėl grįžtantis ba. žada, kad būsimų koncertų metu klausytojai galės išgirsti daugiau kūrinių iš ruošiamo naujo albumo. Kaip įprastai, kartu su B. Aleksandravičiumi scenoje pasirodys būgnininkas Jonas Butvydas ir gitaristas Simonas Motiejūnas.

Atlikėjo teigimu, šiuo metu vyksta intensyvus pasiruošimas koncertui. „Stengiuosi apgalvoti ne tik kaip kas skambės, bet ir tai, kaip viskas atrodys scenoje, koks apšvietimas turėtų būti. Todėl nakties dalyviams turėtų būti įdomu ne tik klausyti, bet ir žiūrėti į mus scenoje“, – tvirtino jis. 

ba., benas aleksandravičius, koncertai Vilniuje, lietuviska muzika, naktiniai klubai, renginiai vilniuje, studio 9

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai