Kalėdinis „Talentų bankas“: idėjos dovanoms iš jaunųjų kūrėjų lobyno

Laikas.lt

Jei jau užsikrėtėte artėjančių švenčių karštine, siūlome minutėlei sustoti ir pasvarstyti, ar tikrai negalima padaryti gero darbo ne tik tam, kuriam perkate dovaną, bet ir tam, iš kurio ją įsigyjate? Taip, didieji prekybos centrai kaip visuomet nepritruks klientų, tačiau ar nebūtų mieliau dovanoti kažką, sukurtą kūrybingo žmogaus rankomis? Nauda dviguba: pradžiuginsite ir dovanos autorių, ir tą artimą žmogų, kuriam ji skirta. Taigi, šiandien organizuojame kalėdinę mugę ir siūlome keletą dovanų idėjų iš mūsų „Talentų banko“ dalyvių lobyno!

Gamtos įkvėpti „Agneros“ papuošalaiAušrinės linksmieji karoliukaiJaukūs Emisos veltinukai„MO ceramics“ molinukaiPalmių sėklų papuošalai „Tagua“Viktorijos geros nuotaikos degtukų dėžutės

Papuošalo dizainerio Antano antram gyvenimui prikelta kūrybaSpalvingieji Monikos lankeliaiMielieji Ritos „Sugulovai“Keramiko Pauliaus šiaurietiškai santūrūs darbaiJūratės molinės segėsSimonos vardus turinčios lėlėsŽaismingi Ramūnės veltinukaiMonikutės ekologiška kosmetikaGyvenimo matę Viktorijos aksesuraiSolveigos stiklo papuošalaiKnita Frienda beveik tautinės apyrankėsDaliaus citatų diptikaiEglės žaislai iš vilnosMielieji Meilės tapukaiNerti Jūratės aksesuaraiDaugiau dovanų idėjų ieškokite „Talentų banko“ rubrikoje!

dovanos, dovanų idėjos, kalėdinis, Kalėdos, kūrėjai, šventinis, talentu bankas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai