Atlikėjas ba. savo gerbėjams siūlys „Sugebėt pasikeist“

Laikas.lt
„Two Dicks“ nuotr.

Singlas, vaizdo klipas ir atnaujinta koncertinė programa – vos per metus išgarsėjęs indie roko ir elektroninės muzikos atlikėjas ba. po kūrybinės pertraukos grįžta pasirengęs dar rimčiau įsipareigoti sau ir klausytojams.

Nori išlaikyti paslaptį

Šių metų gegužę išleidęs penkių dainų albumą „Raktas EP“ septyniolikmetis ba., vasarą spėjo surengti keletą koncertų. Vieną jų – festivalyje „Satta Outside“. Po vasaros vaikinas pasinėrė į naujojo albumo darbus. Kitamet pasirodysiančiam albumui Benas jau įrašė 10 dainų. Pasak ba., kūrinių skaičius ženkliai nebesikeis.

Singlas, kurį prieš pat didžiąsias metų šventes pristatys Benas – vienas iš šių kūrinių. „Sugebėt pasikeist“ pirminė versija atsirado prieš maždaug pusę metų. Su grupe esame ne kartą groję šią dainą koncertuose. Tačiau ji visada skambėjo kažkaip neišbaigtai“, - sakė atlikėjas.

Šį kūrinį skaitmeninaime pavidale su krūva remiksų išleidžia „Partyzanai Pop“ įrašų kompanija. Singlą lydės Golden Parazyth, Breathless, John Pattern, Marriage Proposal ir Zoé Zoe remiksai.

Prieš pat singlo išleidimą ba. pasiekė maloni naujiena – jis tapo trečią kartą organizuojamų muzikos apdovanojimų M.A.M.A. „Metų proveržio“ katerogijos nominantu. Tuo, kad ba. neketina sustoti, jo klausytojai galės įsitikinti jau koncerto metu.

Klipe – Lietuvos ir Latvijos pajūris

Kūriniui „Sugebėt pasikeist“ sukurtas ir naujasis ba. vaizdo klipas. Benas teigė jam nutaręs pasirinkti labiausiai nestandartinę albumo dainą, primenančią baladę. Taip dainininkas siekia išlaikyti intrigą ir palikti naująjį skambesį paslaptyje. Tačiau, anot jo, daina „Sugebėt pasikeist“ vis dėlto simbolizuoja pokyčius jo kūryboje.

„Man patinka kaip skamba pirmasis albumas, bet dabar jį klausant norisi daugiau energijos. Ši daina skamba energingiau, emocionaliau, nors iš viso naujo albumo ji – panašiausia į baladę“, - kalbėjo ba.

Naujuoju ba. vaizdo klipu rūpinosi fotografų komanda „Two Dicks“, sukūrusi ir pirmąjį Beno klipą „Tai ne žmogus“. Rudenį nufilmuotame klipe bus galima išvysti Nidą, Neringą, Liepoją ir dar kelių vietų, esančių šalia Baltijos jūros vaizdus.

„Penkias dienas važinėjome po ivairius Lietuvos kampelius, o galiausiai užsukome ir į Latviją, – pasakojo ba. – Lokacijos labai skirtingos, visos jos perteikia skirtingą nuotaiką. Klipu esu labai patenkintas.“

Pasak atlikėjo, žiūrėsiantys vaizdo klipą neturėtų tikėtis įmantrybių. „Didžiąją laiko dalį vaizdo klipe būsiu visiškai vienas, tuščioje aplinkoje ieškodamas gyvųjų, kitaip tariant – sugebėjusių pasikeisti. Labai tikiuosi, kad tarp jų bus mano klausytojai ir kad jiems patiks mano naujoji kūryba“, - sakė Benas.

Nauja programa – griežtesni reikalavimai sau

Po darbo įrašų studijoje aktyviai koncertuoti su grupe vėl grįžtantis ba. žada, kad busimų koncertų metu klausytojai galės išgirsti visus naujus kūrinius. Kartu su B. Aleksandravičiumi koncertų metu scenoje, kaip jau įprasta, pasirodys būgnininkas Jonas Butvydas ir gitaristas Simonas Motiejūnas.

Atlikėjo teigimu, šiuo metu intensyviai vyksta pasiruošimas naujosios koncertinės programos pristatymui. „Stengiuosi apgalvoti ne tik kaip kas turi skambėti, bet ir tai, kaip viskas turi atrodyti ant scenos. Tenka sukti galvą ir dėl to, koks apšvietimas turėtų būti, ir dėl to, jog būtų įdomu žiūrėti į mus scenoje“, - jis.

Progą įvertinti naujuosius ba. ir grupės darbus jo gerbėjai turės jau gruodžio 20-ąją, sostinės naktiniame bare „Studio 9“. Koncerto metus Benas publikai pristatys 7 naujus kūrinius, naująjį singlą ir vaizdo klipą.

Prieš ir po koncerto šokių aikštele rūpinsis Partyzanų „šaknys“ Mantas T. Ir Gvidas bei net kelias „Sugebėt pasikeist“ interpretacijas sukūręs Zoé Zoe.

ba., benas aleksandravičius, koncertai Vilniuje, lietuviska muzika, renginiai vilniuje, studio 9, sugebėt pasikeist

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai