„Soundboys“ metus užbaigė su „Macabre Unit takeover“ (renginio apžvalga)

Laikas.lt
Dovilė Valiuškytė
Vataitas Photography nuotr.

Gruodžio 28-ąją dubstep muzikos melomanai rinkosi į viešbutyje „Comfort“ vykusią konferenciją, kurioje dalyvavę „Soundboys“ komandos atstovai – Nikita, Duku, bei svečiai – Biome, Demon, Beezy ir Occult dalinosi – mintimis apie muziką.

Energijos pliūpsniai konferencijos metu iš anksto rodė, kad vaikinai nakties metu atsiduos visu 100 proc. Ir atsidavė.

Kalbėdami apie šeštadienio naktį, vaikinai neslėpė, kad vakarėlis bus vienas geresnių šių metų pabaigoje: „Gera garso sistema leis dubstepui atskleisti visą savo gilumo grožį.“

Ketvirtą kartą Lietuvoje viešintis Occult juokavo, kad kiekvieną kartą čia grįžęs jaučiasi taip pat susijaudinęs, nes aplink tiek patrauklių moterų.

Vienas iš Mančesterio talentų – Biome, supratęs, kad gali kurti kažką itin originalaus, savo muzikinę odisėją dubstepo apsuptyje tęsia iki šiol: „Viskas prasidėjo nuo drum and basso, tačiau dabar mano kompozicijoje erdvūs ritmai ir tamsi dubstepo atmosfera.“

Dar vienas nakties svečias, vienas iš „Macabre Unit“ įkūrėjų bei dubstep ir grime muzikos pradininkų Demon teigė, kad gyvenimą muzikoje pradėjo 2000-aisiais. „Tai mane įtraukė ir nebepaleidžia iki šiol. Viską pradėjęs nuo grime'o, įgavau priklausomybę tamsiems, demoniškiems garsams, kas labiau atsiskleidė su dubstepu, kuo gyvenu dabar. Džiugu, kad garsas žengia į priekį, kad dubstepas toks skirtingas. Kai žmonės klausia, kokio stiliaus muziką prodiusiuoju, prireikia dešimties minučių aiškinimo, ką mes kuriame“, - pasakojo muzikantas.

Yra proga atvažiuoti, pažiūrėti, sudalyvauti ir parodyti, kaip tai turi būti daroma, o ne kaip tai gali būti daroma. Darome tai, ką galime geriausiai“, - antrino jam Duku.

Nikita iš „Soundboys“ nieko neišskirtų iš praėjusių metų atvežtų atlikėjų, nes, pasak jo, visi išskirtiniai ir gerbiami, kiekvienas jų su skirtingomis selekcijomis. „Kiekvieną kartą atveždami savaip įdomius atlikėjus, stengiamės parodyti įvairias dubstepo puses. Tęsiame ir tęsime tradicijas toliau, tik norėtųsi, kad pačių žmonių domėjimasis tuo būtų didesnis“, - pridūrė jis.

Pirmąją šių metų „Soundboys“ organizuojamą dubstepo karščio bangą galėsime išgirsti žiemai dar nespėjus finišuoti. Vasario 22-ąją pirmą kartą į Lietuvą atvyks dubstepo meistras iš Japonijos – Goth-Trad, kurį išvysime menų fabrike „Loftas“. Savo karjerą pradėjęs 1998 metais, išleidęs keturis albumus, Goth savo vardą gali laikyti sinonimu unikalumui. Goth-Trad gyvą pasirodymą ir eksperimentavimus šią žiemą išvysti būtina.

dovilė valiuškytė, dubstep, muzika, renginiai, renginiai vilniuje, soundboys

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai