Kerinčios ir garsios moterys, kurios... gimė vyrais! (foto)

Laikas.lt
Pagal Oddee.com

Modeliai, aktorės, televizijos žvaigždės, grožių konkursų nugalėtojos – viso šios moterys savo žavesiu bei talentu pavergė publikos simpatijas. Tik yra vienas „bet“: kadaise šios gražuolės buvo vyrai! Taigi, pristatome šių transeksualų, kurie tapo tikrai išvaizdžiomis bei sėkmingomis moterimis, galeriją.

Andrej Pejic

Lea T.

Claudia Charriez

Isis King

Florencia De La V

Sirapassorn Atthayakorn

Chamila Asanka

Caroline "Tula" Cossey

Roberta Close

Malika

Carmen Carrera

Valentijn De Hingh

Ines Rau

Lauren Foster

Amiyah Scott

Jenna Talackova

Amelia Maltepe

Fiona Solis

Teri Toye

Thalita Zampirolli


lyties, Lyties keitimas, modeliai, moterys, nuotraukos, transeksualai, vyrai

Naujausi komentarai
IvCa
2014-03-01, 22:03
Raulį pamiršot.
Eri
2014-02-25, 18:42
Is snukio kai kurios baisesnes uz baisias, aivaizdus vyriski veido bruozai, o plastines operacijos siais laikais daro stebuklus (kas liecia kuno formas). Vnz vis vien - absurdas.
ssssss
2014-02-25, 08:23
nafik,visas norieciau padulkint :)
nezinau
2014-02-24, 23:11
Nesuprantu.... suprantu kodel vyrai tampa transeksualais nesuprantu kodel tapo taip populiaru buti graziems. Juk jie kaip barbes vargsai zmones svetimame kailyje. Ateodo neytiketinai bet kuo mes stebesim po 20metu.....kur link visas musu pasauliseina.....jai tu negrazus tu niekas????? Ir visi ziures I tave Iis virsaus nes tu neatrodai idealiai. As tikrai dziaugiuosi uz transeksualus nes su lytimi jie pakeite ir asmenybe.....o ka daryt moteriai kuriai tai neymanoma kuri gyvena tik tam kad vaikai turetu issilavinima ir ka apsirengti o visuomene I motery ziuri lyg y siuksle nes ji neatrodo graziai. Kodel tai valdo zmones bet ne bezdziones juk tai turetu buti atvirkscia
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai