Tolerancijos virusas arba homofobo ir homoseksualo apsikabinimas (video)

Laikas.lt

Visai neseniai per virtualią erdvę nuvilnyjo video klipas „Pirmasis bučinys“ („First Kiss“), kurį peržiūrėjo net apie 65 mln. žmonių. Apie tai daugiau informacijos galite rasti čia. O dabar norime jums papasakoti apie „The Gay Women Channel“ ir „Youtube“ pokštą, tapusį labai humaniška akcija.

Įkvėpti „Pirmojo bučinio“ minėtųjų kompanijų atstovai pakvietė įvairioms avantiūroms pasiryžusius homofobus ir drąsius, savo lytinės orientacijos neslepenčius homoseksualus. Kameros akivaizdoje jie stojo vienas prieš kitą tam, kad vieną kartą draugiškai apsikabintų. Ir nebūtinai vyrai su vyrais ar moterys su moterimis. Nevėlu tapti tolerantiškiems ir įpusėjus antrąjį penkiasdešimtmetį.

Klipas jau arti milijono peržiūrų. Skleiskite šį tolerancijos virusą.

Akcija, gėjus, homofobija, Homoseksualumas

Naujausi komentarai
LOL
2014-03-21, 11:07
Eik tu, propaganda... Normalus video su normaliais zmonem, jokie cia ne aktoriai, kai kurie is ju video bloggeriai yra, galetum bent pasidomet pries nesamones rasydamas. Ziauriai jega video, parodantis, kad homofobai prisigalvoja nesamoningu dalyku apie LGBT :)
Laurynas
2014-03-21, 02:43
Kas valdo propagandą, tas valdo visuomenę... Jau taip primityviai bandoma apmulkinti visus :D galėjo bent aktorius rimtesnius parinkt, nes jau taip akivaizdžiai vaidinti, ir klijuoti etiketes... apgailėtina :D
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai