Festivalis „Satta“ kviečia į Latviją

Laikas.lt

Pirmuoju lietuviškų festivalių eksportu šiemet taps „Satta“. Rugpjūčio 14-17 dienomis muzikos ir meno alternatyvos festivalis vyks Latvijos kurortiniame miestelyje Papėje, nuo Lietuvos sienos nutolusiame apie 20 km.

Svarbiausiu „Satta“ elementu išlieka muzika. Aktualių vardų, ilgamečių favoritų ir pakeliui į didžiąją sceną esančių atlikėjų programoje netruks ir šiemet. Jau patvirtinta, kad festivalyje dalyvaus kanadiečių lo-fi romantikas Dirty Beaches bei ne kartą už gyvus pasirodymus užsienio festivaliuose kritikų girtas unikalusis britas Forest Swords, taip pat – septynių žmonių orkestras iš Lydso „Submotion Orchestra“. Muzikinę „Satta“ programą, kaip ir kasmet, kuruoja jungtinės Vilniaus naktinio gyvenimo kūrėjų bei puoselėtojų pajėgos.

Dirty Beaches

„Sattos“ organizacinėje struktūroje tuo tarpu įvyko nemažai pasikeitimų. Komanda sustiprinta įvairių sričių profesionalais, kurie ilgus metus stebėjo festivalį iš dalyvio pozicijos ir į darbus kimba pasiraitoję rankoves bei nešini šviežiomis idėjomis. Atsižvelgiant į po praėjusių metų sulauktas pastabas ir pasiūlymus jau dabar aišku, kad šiemet festivalis bus patogesnis vartotojui. 

Forest Swords

Kadangi festivalis vyks jautrioje žmogaus prisilietimui vietoje, didelis dėmesys jo programoje bus skirtas ekologijai ir gamtos apsaugai. „Satta“ komanda jau dabar Papės gamtos parko infrastruktūros atstatymo planą, kopų apsaugojimą, bendrą teritorijos priežiūrą bei festivalio metu vyksiančias veiklas derina su atsakingų institucijų darbuotojais.

„Submotion Orchestra“

Artimiausiu metu bus papildyta „Satta“ svetainė, kurioje bus galima rasti visą reikalingą informaciją apie kelionę į Latviją, apgyvendinimą bei kitus festivalininkams aktualius dalykus. Pirmieji bilietai į festivalį jau parduodami, jų kaina – 80 Lt be vietos kempinge arba 95 Lt su ja. Bilietų kaina kils po Velykų, tuomet bus papildyta ir muzikinė festivalio programa.

 

festivalis, Latvija, muzika, satta, vasaros festivaliai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai