Užuominos į Dizainerio Roberto Kalinkino pavasario–vasaros kolekciją (foto)

Laikas.lt

Aiškiai atpažįstami dizainerio R. Kalinkino siluetai, stilistės Astos Valentaitės lengva ranka ir fotografo Roko Darulio laikomas objektyvas – netikėtos ir profesionalios fotosesijos formulė. Šįkart jos rezultatas – dizainerio pavasario–vasaros kolekcijos vizuali istorija „The lightness of being“.

Nuotraukų autorius – jaunas, tačiau jau gerai žinomas fotografas Rokas Darulis, po kelerių metų, praleistų Londone, grįžęs gyventi į Lietuvą. „Rokas turi talentą parodyti asmenybę, portretą, švarias linijas ir išgrynintą idėją. Jo stilius labai skiriasi nuo mums įprasto, o man labai svarbu nuolat bandyti naujas idėjas, nesustingti, tad ši patirtis man davė daug minčių ir įkvėpimo“, - pasakoja R. Kalinkinas.

Fotosesijai stilistė Asta Valentaitė parinko lengvus siluetus, gaivias spalvas – baltą, jūros mėlyną, garstyčių, aksominę, gilią juodą. Nuotraukose atsispindi šviesos virsmas tamsa, lengvumo – aštrumu. Kaip ir R. Kalinkino kolekcijose, čia viskas paremta kontrastais, paradoksais, tuo pačiu išlaikant proporcijas ir grynumą.

„Pakvietėme Astą būti šios fotosesijos stiliste, nes numanėme, kad jos braižas labai tiks nuotraukų idėjai – švarūs, gaivūs, vasariški deriniai. Asta yra sakiusi, kad jai patinka Roko Darulio stilius, o ir mes jau seniai norėjome su juo padaryti bendrą projektą, tad viskas šįkart puikiai susidėliojo į vietas – surinkome labai stiprią komandą ir dabar džiaugiamės fantastišku rezultatu“.

Didžiausia fotosesijos atrakcija, be abejo, buvo pitonas, simbolizuojantis aistrą ir nuodėmę. „Dviejų metrų ilgio pitonas – įspūdingas, baugus, bet tuo pačiu be galo gražus sutvėrimas. Jis buvo puikus modelis – tarsi gimęs pozuoti. Apsivijęs manekenę Rūtą ramiai pozavo ir laukė, kol pagausime gražiausią kadrą. Jis buvo dienos žvaigždė ir visos komandos numylėtinis“, – šypsosi dizaineris ir priduria. - „Gyvatės simbolis yra ir mūsų logotipe, mums jis svarbus, todėl pasirinkome jį įamžinti ir nuotraukose.“

Galerijoje esančios fotosesijos autoriai:

fotorafas - Rokas Darulis,
stilistė - Asta Valentaitė,
modelis - Rūta Bumblytė,
makiažas ir plaukų stilius - Tania Kaminskienė,
fotografo asistentas - Kęstutis Žilionis,
drabužiai - Robert Kalinkin,
avalynė - ESTE,
juvelyrika - „Carrera Y Carrera“, „Magerit“ (Atstovas Lietuvoje - „Fabra Ars“ galerija)
.

Asta Valentaite, lietuvių dizaineriai, mada, naujos kolekcijos, Robertas Kalinkinas, rokas darulis

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai