Italų neokabareto „Spiritual Front“ vokalistas Vilniuje švęs savo gimtadienį

Laikas.lt

Vilniuje koncertuosiantys itališko neokabareto ir melancholiško roko pažibos „Spiritual Front“ į Lietuvą atvyks kaip tik per vokalisto Simone „Hellvis“ Salvatori gimtadienį. Jį muzikantas pažymės atskiru soliniu pasirodymu koncerto išvakarėse, gegužės 9 dieną, kamerinėje kavinės „Balti drambliai“ aplinkoje kartu su ištikimiausiais grupės gerbėjais ir draugais.

Intymius kamerinius koncertus mėgstantis grupės lyderis nevengia bendrauti su gerbėjais ir gyvenime yra atviras bei charizmatiškas, kaip ir scenoje. Solinio koncerto metu Simone pagros dar negirdėtas dainas iš asmeninės kūrybos.

Simone kuriamos „Spiritual Front“ dainos įsimena įtaigia melodija ir šokiruoja žodžiais, kuriuose pinasi seksualumas, religija, aistra ir kultūrinis dekadansas. Savo interviu „Wardance.it“ Simone atskleidė, kad tokia poezija yra tarsi dviveidė skulptūra, dvigubas pasaulis, kur kiekvienas žodis ir gestas reiškia kažką kitą, kažką reikšmingesnio ir švento.

Vienuolių prižiūrimoje mokykloje augęs Simone prisipažino, kad religinis auklėjimas jam padarė didelę įtaką. Aktyviu kataliku savęs nelaikantis muzikantas mano, kad religija yra svarbi ir neišvengiama kultūros dalis, ypač Italijoje. Jis pats nuo mažens įsidėmėjo pasaulį, kur kaltė ir gėda buvo visuomet susieta su kažkuo šventu. Pasak Simone, katalikybė yra kupina erotikos ir dekadanso, liguista ir kerinti, todėl jam yra svarbus įkvėpimo šaltinis.

Grupę išgarsinusi daina „Jesus died in Las Vegas“ neabejotinai skambės ir Vilniuje, pagrindinio koncerto metu, kaip ir kitos klasikinio italų kino ir amerikietiškų vesternų dvasia dvelkiančios dainos. „Spiritual Front“ atliks kūrinius iš paskutiniųjų savo albumų ir naujai perrašytas senas dainas, išleistas naujausiame rinkinyje „Open Wounds“.

Pagrindinis „Spiritual Front“ koncertas vyks gegužės 10 dieną, Vilniuje, klube „Propaganda“ (V. M. Putino g. 5, Vilniuje), kur scenoje susitiks dvi Lietuvoje itin mėgiamos savito stiliaus grupės – italų neofolk romantikai „Spiritual Front“ ir melodingos world music atlikėjai „Theodor Bastard“ iš Sankt Peterburgo. Bilietus platina TIKETA, bilietų kaina 50 Lt.

Solinis Simone H. Salvatori koncertas gimtadienio proga vyks gegužės 9 dieną, kavinėje „Balti drambliai“ (Vilniaus g. 41, Vilniuje) ir bus skirtas gerbėjams, turintiems išankstinius „Spiritual Front“ koncerto bilietus.

neokabaretas, renginiai vilniuje, simone, Spiritual Front

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai