Festivalio „Galapagai“ žvaigždžių sąrašas ilgėja!

Laikas.lt

Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį Zaraso ežero saloje vyksiančio muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“ scenose pasirodys grupės, laukiamos įvairiose Europos salėse ir festivaliuose. Organizatoriai atskleidžia dar daugiau užsieniečių svečių pavardžių.

„Galapagų“ rengėjų kvietimu į Lietuvą sugrįžta švedų reperiai „Supersci“. Pirmąkart 2007-aisiais Kauno „Dub Dub“ klube su lietuviais susipažinę, o vėliau ir sostinės „Lofto“ auditoriją į gerbėjus įšventinę hiphopo meistrai per savo pasirodymus be vargo užsiaugina rankų mišką. Jų šiaurietiškas repas lietuviams patinka ne tik savo išskirtine melancholiška maniera, bet ir prasmingais tekstais.

Iš Didžiosios Britanijos į festivalį „Galapagai“ atvyks saksofonistas Mr. Woodnote, lietuvių publikai gerai pažįstamas iš bendrų darbų su “Dub fx”. Beje, šiam muzikantui pavaldus ne tik saksofonas – savo burna australas ne mažiau įspūdingai beatboxina, o užplūdus romantiškiems jausmams gali imtis ir fleitos.

Festivalio „Galapagai“ scenoje gros ir populiarieji svečiai iš Baltarusijos – „Krambambulya“, kurie 2012 m. vietoj vieno koncerto Vilniaus „Lofte“ surengė iškart tris, ir visus - anšlaginius. Grupė savo pavadinimą kildina iš Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų stipraus gėrimo su medumi. Tėvynėje savo kūrybinės laisvės negalintys demonstruoti baltarusai „Krambambulya“ būtent „Galapaguose“ pristatys savo naujausią muzikos albumą „Dzen Voli“, kuriame kaip visada su humoru ir ironija pasakos apie nelengvą, bet įdomų ir pilną laisvės partizanų gyvenimą.

Kita populiari Baltarusijos indie grupė „Bez Bileta“, ką tik išleidusi albumą „Jūra“ festivalyje festivalyje paskleis uždegančių smart-pop kompozicijų.

Dar viena gera žinia „Galapagų“ publikai – „Bonafide 3000“, vienas perspektyviausių gyvos elektronikos ir techno eksportų iš Izraelio. Gaivinanti Tel Avivo ketveriukė į puodą meta skirtingus muzikinius žanrus ir iš to gamina hipnotizuojantį roko, techno, house, dance ir kokį tik norite mash up‘ą.

Be to, šiemet „Galapaguose“ bus galima išgirsti visa, ką turi geriausio Estijos muzikos rinka. Festivalyje viešės estų live d’n’b grupė „Digital Digital“, pernai su lietuviais uždegusi didžiulį meilės laužą. „Digital Digital“ įkvėpimo semiasi iš Bjork, „Nine Inch Nails“, Moby, Marilyn Manson ir kitų. Per savo karjerą jie yra groję vienoje scenoje su tokiomis žvaigždėmis kaip „Hadouken!“, „Example“, „Clawfinger“, „M.A.N.D.Y.“ ir t.t.

Kiti šaunūs estai – dubsteperiai „Superskankers“ festivalyje „Galapagai“ pasirodys kartu su vienu žymiausių Estijos reperiu Okymu Riimu. Šis vaikinas scenoje yra visiškai nesustabdomas. O „Superskankers“ – labai geidžiami lietuvių publikos, ką užtvirtino lapkritį Lietuvoje vykęs koncertas „Galapagai presents: DUBSTEP Edition“. Daug žemų garsų, daug vokalistų – „Superskankers“ visus sukelia ant kojų, todėl juos noriai kviečiasi ir festivalis „Positivus“, ir Talino muzikos savaitė. Taikioje „Galapagų“ scenoje savo tarptautinius žingsnius su broliais estais žengs ir itin sparčiai auganti žvaigždė Margaret Live.

Vyšnaitė ant estų torto – „Curlykills“, kurios įelektrinti performansai jau užkariavo didžiausius Baltijos klubus.

Originalūs, kokybiški, efektingi užsienio atlikėjų pasirodymai – rugpjūčio 1–2 d. festivalyje „Galapagai“, kuriame taip pat pasirodys „Leon Somov & Jazzu“, Jurga Šeduikytė, „Lemon Joy“, Markas Palubenka, „Keymono“ ir daugelis kitų mėgiamiausių atlikėjų. Netrukus bilietai brangs.

festivaliai, Galapagai, vasaros festivaliai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai