Naujas vasaros hitas – atnaujintas „The Sneekers“ kūrinys „Green City Lights“ (video)

Laikas.lt

Prieš keletą metų radio stočių topuose karaliavusiam hitui „Green City Lights“ – naujas startas. Grupė „The Sneekers“ pristato šviežią muzikinio hito „Green City Lights (Open For More)“ versiją, kuri, anot grupės, taps vienu karščiausių šios vasaros hitų. Jis šiuolaikiškesnis ir gerokai energingesnis. Tinkantis tiek lengviems paplūdimio vakarėliams, tiek naktiniams klubams.

„Tai vienas is mūsų kūrinių-favoritų, kuris atpažistamas iš pirmųjų akordų mūsų pasirodymų metų, tad labai norėjosi prie jo sugrįžti ir kažką pakeisti. Aišku, tai buvo nemenkas iššūkis, nes tai ką mes grojome prieš penkerius metus ir tai ką grojame dabar – smarkiai pasikeitė. Tad stengėmės, kad skambesiu ir stilistika jis neatsiliktų nuo to, kaip ir ką grojame dabar“, – sakė grupės „The Sneekers“ nariai.

Pirmieji naują šio kūrinio skambesį galėjo išgirsti vakarėlio „Open For More“ svečiai. Be grupės „The Sneekers“ renginio metu gyvą pasirodymą surengė ir elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“ bei „Studio 9“ rezidentas Liudas St. Stereo. Renginio svečiai buvo pakviesti į visiškai pasikeitusią įprastinę saliono „Studio 9“ erdvę, kurią dizaineris ir scenografas Robertas Kalinkinas ir vakarėlio iniciatorius „Tuborg“ tam vakarui pakeitė iš pagrindų. Šio vakarėlio akimirkos tapo naujojo hito video klipo pagrindu.
Pirmoji „Green City Lights“ versija, kaip ir daugelis dalykų, gimė visiškai atsitiktinai ir natūraliai.

„Vokalistas ir muzikantas Justinas Jarutis mūsų kompanijoje atsirado visai netikėtai, buvome susirinkę po vieno itin smagaus vakarelio ir mums grojant muziką jis kažką repavo, dainavo, improvizavo. Mums tai pasirodė lengvai pritaikoma muzikoje, kurią kuriame. Jo lupose ir suskambejo žodžiai „Green City Lights...“. Visą kitą studijoje surimavom kartu, atsirado pirmieji akordai, melodija, pridėjom keletą gerų semplu, ritmą ir išėjo hitas“, - prisimena pirmosios versijos atsiradimo istoriją „The Sneekers“.

Naujai atgimusį hitą išgirsti ir pamatyti jo pristatymo akimirkas originalaus ir stilingo „Open For More“ vakarėlio metu galima specialiai sumontuotame video klipe:

Nuotraukas iš tekste minėto vakarėlio „Open For More“ galite rasti čia.

green city lights, justinas jarutis, muzika, open for more, the sneekers

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai