5 priežastys, kodėl tu nenueisi su ja į antrą pasimatymą!

Asvyras.lt

Susipažinai su mergina ir pakvietei ją į pasimatymą. Tu ją girdei, tu ją maitinai. Viskas, tavo manymu, buvo tobula, tačiau po kelių dienų, kai vėl ją pakvietei, gavai didelį ir riebų „NE“. Kas nutiko? Kodėl ji daugiau nenori tavęs matyti? Kodėl tu nenueisi su ja į antrą pasimatymą?

Na, drauge mano mielas, tikriausiai tu padarei vieną iš penkių tragiškų klaidų, kurios užtikrintai verčia damas bėgti nuo tavęs. Aišku, tau pasisekė, nes šias klaidas lengva ištaisyti. Nors negaliu ir netgi nenoriu kalbėti už visas moteris, dalykai, kuriuos netrukus paminėsiu, yra ganėtinai universalūs, tad patariu atminti.

Tragiška klaida Nr. 1: kalbėjai apie seksą per daug ir per atvirai

Man odraugė neseniai nukeliavo į pasimatymą su vienu vyru, kuris vis kartojo, kad jis jau per senas mokyti merginą, kaip daryti jam oralinį. Kita pažįstama vis sulaukdavo iš vyro nelabai tinkamų (pirmam pasimatymui) komplimentų apie jos figūrą, maždaug: „Tavo kojos tokios sultingos“ arba „Tavo linijos tokios nuodėmingos“.

Ar turėjau panašios patirties? Kartą per pirmą pasimatymą teko klausytis, kaip vyras mėgavosi darydamas oralinį merginai, kuriai tuo metu buvo… na… suprantat. Keista? Ne tas žodis!

Minėtuose pavyzdžiuose „seksualumo“ lygiai varijuoja, BET rezultatas dažniausiai bus toks pat: visiškas atstūmimas.

Greičiausias būdas atstumti moterį – pasakyti, kaip stipriai tu norėtum ją išdulkinti; kaip tau patinka dulkintis; pasakoti apie būdus, kaip tu dulkinai kitus žmones. Patikėkit, mus, moteris, tai verčia jaustis gan nepatogiai. Na, pats įsivaizduok, kaip tu reaguotum, jeigu aš per pirmą pasimatymą pradėčiau pasakoti, kaip aš kam dariau oralinį ir kaip aš ką apjodinėjau lovoj? M? Ar malonu ir ar galima po tokio pokalbio rimtai žiūrėt į žmogų bei manyti, kad jam viskas gerai su psichika?

Pirmas pasimatymas – tai Viktorijos eros Anglija – lengvos užuominos, subtilus flirtas – kritinės masės formavimas, kuomet tiesiog užtenka prisiliesti ir rūbai bus nuplėšti. Tikiuosi supratot mintį.

Tragiška klaida Nr. 2: nuklydai į labai labai rimtas pievas

Kažkada tau teks pasakyti, kad tavo mama numirė ar kad tu sirgai depresija, bet ar pirmas pasimatymas – puiki proga? Tu bandai pažinti merginą, o ne į terapijos seansą atėjai. Mes nežinosim, ar palaikyti tau kompaniją, ar po valandos pateikti sąskaitą už psichologo konsultaciją.

Pasaugok servetėles, kad galėtum „nuleidęs garą“ nusivalyti ir tegul pirmo pasimatymo pokalbis būna lengvas, neįpareigojantis ir neapkraunantis. Filmai, laisvalaikis, linksmybės (BE SEKSO ORGIJŲ).

Tragiška klaida Nr. 3: buvai gobšus

Vyrai, jūs kviečiat į pirmąjį pasimatymą, turit už jį sumokėti. Jūs tai žinote, jūs žinote, kad jūs žinote ir aš žinau, kad jūs žinote, tad nemalkime, atsiprašant, kai ko.

Yra ir kitų erzinančių dalykų, galinčių paversti tave Ebenezeriu Skrudžu, (filmo „Kalėdų giesmė“ herojus) godžiai skaičiuojančiu kiekvieną išleistą centą.

Pavyzdžiui, ar kada nors siūlei susitikti vakarienės metu bei nepasiūlei nieko užkąsti, nepaklausei, ar mergina alkana? Taip, mes kreipiame į tai dėmesį. Mūsų gurgiantis skrandis tikrai neleis mums pamiršti, kad jau 21:00 val., mes su tavim trinamės po miestą jau nuo 18:00 ir tu nė žodelio netarei apie maistą, tarsi šalia būtų koks kiborgas, varomas alyva… Elementarus mandagumas ir nekiškit čia barakudizmo.

Žiūrėk, aš suprantu, kad mokėti už merginos maistą per pirmą pasimatymą – ne lygis, ne ALFA omega gama ir kitas stilius, bet štai tau vienas dalykėlis: nereikia lipti per galvą, nereikia mums kepsnių už 150 Lt (na, jeigu gali tai sau leisti, prašom, bet…).

Planuok pasimatymą, kurį gali sau leisti. Surask barą, kuriame būna labai gerų pasiūlymų arba nepastebimai įgrūsk padavėjai kokį nors kuponą ir panašiai. Vyrukai, su kuriais buvau pasimatyme, vaišino mane mėsainiu ir, žinokit, labai skaniu, bet nereklamuosiu, kurioje Vilniaus gatvelėje įsikūręs šis, klubinę tautą maitinantis, restoranėlis ;).

Nenori vestis jos vakarieniauti, nesivesk – tada išsirink laiką, kuris nepakliūna į „Jau laikas pavalgyti“: vėlus vakaras arba pakankamai anksti, kad spėtum užbaigti pasimatymą prieš išalkstant.

Tragiška klaida Nr. 4: neapsisprendimas


Pirmojo pasimatymo metu tu turi imtis kruizo gido vaidmens. Normalu, kad turi būsi pasiruošęs pasiūlymų, ką veikti ir kur vėliau eiti (gero pasimatymo metu galima aplankyti ir keletą vietų!).

Nėra nieko keistesnio, kai vyras į klausimą „Ką tu norėtum veikti?“ atsako „NEŽINAU, o ką TU norėtum veikti?“. Fui fui fui. Paaiškink man štai ką: jeigu tau trūksta kiaušų priimti paprastą sprendimą, kaip tau jų užteks mesti mane ant lovos ir padovanoti man gerą naktį?

Tragiška klaida Nr. 5: buvai nemandagus su aptarnaujančiu personalu

Tu gali atverti kiekvienas duris, patiesti raudoną kilimą, nešioti mus ant rankų ir mylėtis su mumis deimantais nusagstytoje lovoje, tačiau mes vis vien būsime nesužavėtos jeigu tu kiauliškai bendravai su ta naujoke padavėja.

Nesvarbu, kiek malonus buvai mums – būdamas nemandagus su žmonėmis iš paslaugų sferos laimėjai bilietą į „Jokio antro pasimatymo“ salą. Beje, turiu pastebėti, kad TAU gali atrodyti, kad bendravai normaliai. Tau gali atrodyti, kad tiesiog reikalavai gero aptarnavimo, tačiau kai tik mes išgirstame tavo intonaciją, balso kitimą, pas mus įsijungia signalizacija, įspėjanti apie šiknių.

Geriausias patarimas – sukąsk dantis ir apstauk tą padavėją kitą kartą (jeigu manai, kad be to neišgyvensi), o ne prie manęs.

Ar radai tave apibūdinantį punktą? Jeigu yra bent vienas „Taip“, dar turi vilties, nes visi šie dalykai lengvai pataisomi. Kitą kartą tiesiog turėsi šiek tiek labiau pasistengti.
 

antroji pusė, klaidos, meile, merginos, pasimatymas, santykiai, vaikinai

Naujausi komentarai
shane
2014-06-04, 13:40
Tai jau tikrai su tuo taupumu ir personalo įžeidinėjimu toli nenueisit.. Įvairūs "o siaube kaip brangu", "tokie pinigai už tokį š.?" "koks aptarnavimas baisus, nepaliksiu jai nei cento arbatos" - tokiom replikom sukuriat neigiamą atmosferą ir dar labiau neigiamą požiūrį į patį save. Atrodot šykštūs varguoliai, laikantys save pasaulio bambomis. Jeigu buvo neskanu, negerai, galit jau išėję pasakyti - fui, kitą kartą eisim į geresnę vietelę. Ir dar darėtų nepamiršti, kad pokalbiai apie jūsų darbą ar futbolą ne kiekvienai įdomūs, kai viena tema tęsiasi ilgiau nei 15 min. Jei mergina sukalioja auskarus, žvelgdama į tolį - pats laiaks keisti temą.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai