7 tikrojo seksualumo požymiai arba ypatumai

Asvyras.lt

XXI amžiuje… Amžiuje, kuriame viešai demonstruojami visi kūno privalumai ir gausu visomis įmanomomis priemonėmis sąmonėn grūdamų standartų, atėjo laikas sukurti „naują“ seksualumo sąvoką.

Juk tikrasis seksualumas – tai kur kas daugiau, nei fiziniai parametrai, kūno formos ir panašiai. Tikrasis seksualumas – tai daugiau nei stilius, apranga, laikysena ir akivaizdus (trumpai sakant) puošnumas. Seksualumas – tai tikrai daugiau nei atidengtos ir uždengtos odos santykis, populiarinamas visais įmanomais būdais.

Mums labai reikia „naujo“, patvaresnio standarto, kuriame būtų daugiau nei veidas ir kūnas, kuriame susijungtų vidinės savybės, tos, kurios suteikia gyvenimui džiaugsmo ir aistros, kuriose yra sielos, proto ir širdies…

Asmeniniai principai vs. diktuojama mada

Ar kada nors tekdavo pamatyti ką nors perpildytame kambaryje ir tučtuojau pajusti potraukį tam žmogui, prieiti prie jo, pažinti artimiau, asmeniškai ir po to net nesugebėti pačiam sau paaiškinti, prisiminti (velniai griebtų) kokio velnio tau tas žmogus pasirodė patrauklus?

Kita situacija! Ar teko kada bendrauti su žmogumi, kuris (iš pirmo žvilgsnio) nėra patrauklus, tačiau geriau su juo susipažinęs suvoki, kad per jo poras veržiasi tyras seksualumas?

Gilus, „taškantis“, „velkantis“, „vežantis“ seksualumas yra kur kas kompleksiškesnis nei paprasta fiziologija, mokėjimas pajudinti klubus ir papūsti lūpas! Seksualumas – tai daugiau nei platūs pečiai ir „kubinis“ presas. Tvirčiausia ir ilgaamžiškiausia seksualumo forma – tai laimė.

Laikas suteikti laimei vietą seksualumo panteone panagrinėjant ir išmokstant septynias žemiau nurodytas savybes:

1. Moralinė drąsa

Laimingi žmonės gina tai, kas teisinga ir nesileidžia įstumiami į naujausias madas arba, tarkime, kaprizus. Jie turi užtektinai drąsos, įsitikinimo ir vidinės stiprybės daryti tai, kas yra teisinga net tuomet, kai kiti keičiasi, taikosi prie kažkieno nuolat keičiamų standartų, tampa kitų šešėliais…

Chameleonai – nelabai seksualūs padarai. Tačiau tikri vyrai ir tikros moterys, kurie žino, kuo jie tiki ir ką vertina bei kovoja už savo vertybes yra neįtikėtinai seksualūs!

2. Pasitikėjimas savimi

Laimė reikalauja tam tikro pasitikėjimo, leidžiančio mums patikėti savo verte, kad mes esame verti meilės ir draugystės, bei sėkmės. Laimingi žmonės tiki savimi ir savo gebėjimu įgyti savybių, leisiančių tapti kompetetingu gero gyvenimo specialistu.

Turėkite omenyje, kad kalbame ne apie pseudopasitikėjimą, kuriuo žmonės bando pridengti kompleksus, pabrėžti savo „kietumą“, privalumus ir t.t. Šiuo atveju kalbame apie paprastą savęs pripažinimą, meilę sau ir tikrą komforto jausmą gyvenant su savimi.

Nėra nieko seksualesnio nei kažkas, spinduliuojantis natūralų pasitikėjimą savimi.

3. Rūpinimasis kitais

Sakoma, kad geriečiai finišuoja paskutiniai, tačiau tai netiesa (būna įvairių geriečių). Tiesą sakant, šiknių negerbia ir jais nepasitiki žmonės, kurie gerbia save. Laimingi žmonės yra pasiruošę atiduoti. Jie atsižvelgia į kitų poreikius. Jie mėgsta daryti gerus darbus – tai yra didelė jų identiteto dalis.

Jų gerumą galima tiesiogiai išmatuoti jų darbais, jų požiūriu į kitus žmones, įskaitant tuos, kurių jie nepažįsta. Netikite, kad pasiaukojimas vardan kitų – seksualu? Paklauskite bet kurios poros, laimingai gyvenančios bent 5-7 metus kartu, ar rūpinimasis kitais – seksualu ir kiek neseksualūs yra visiški egoistai.

4. Aistra

Laimė (aukščiausio lygio) – tai aistringas gyvenimas bei tikslas. Laimingi gyvenimai – tai kryptingi gyvenimai, nukreipti į kažką, turinčio gilią prasmę. Laimingiausi žmonės yra susijaudinę dėl to, kad kiekviena diena suteikia jiems galimybę daryti tai, ką jie mėgsta. Aistringai gyvenantys žmonės turi daug pomėgių, jie retai nuobodžiauja. Jie nevengia naujovių.

Aistra ir tikslas – tai „seksualumo“ įsikūnijimas. Seksualūs žmonės myli gyvenimą ir myli žmonės, su kuriais jie kartu leidžia laiką. Gal pažįstate žmonių, kuriems niekas gyvenime nesuteikia aistros, kurie tinginiauja ir švaisto neįkainojamą laiką. Ar jie seksualūs? Visiškai ne.

5. Atsakingumas

Ar kada nors sutikote laimingą žmogų, kuris nuolat vengia atsakomybės, kaltina ir bado pirštais kitus bei prisigalvoja pasiteisinimų, kodėl jo gyvenimas yra būtent toks (blogas)? Aš taip pat nesu tokių sutikęs… Laimingi žmonės prisiima atsakomybę dėl savo gyvenimo ir jo kloties. Jie tiki, kad jų laimė – tai jų mąstymo, įsitikinimų, požiūrių, charakterio ir elgesio produktas.

Laimingi/seksualūs žmonės niekada nekaltina kitų žmonių, išorinių veiksnių arba visatos dėl to, kas jų gyvenime yra arba ko nėra. Pagalvokite, kaip galima būtų apibūdinti neseksualų žmogų: zirzlus, visus kaltinantis, neatsakinga, gyvenimo auka ir panašiai. Jis nelaimingas. Jis neseksualus.

6. Sąžiningumas

Melagiai slapstosi nuo tiesos. Jiems trūksta drąsos stoti prieš jų gyvenimo realybę. Jie slepiasi už savo žodžių ir kamufliažo – jų istorijų – pasakų voratinklio, kuriame jie patys įstrigo. Laimingi žmonės taip negyvena. Sąžiningumas – tai žmonių laimingumo praba. Jis lygiai taip pat apibrėžia ir „pavojingai seksualius“.

Melagiuose nėra nieko seksualaus. Jie veisia nepasitikėjimą, nusivylimą. Juk visi žino, kad melavimas – lengviausias būdas sugriauti gražius santykius. Todėl manau, kad sąžiningumas – tai labai seksualu.

7. Savęs pripažinimas

Laimingi žmonės yra autentiški. Jie tikri ir žino, kas jie yra ir kokie jie yra. Jie pažįsta savo jausmus ir skiria laiko pažinti save, augti ir tobulėti. Save priimantys žmonės gali atleisti trūkumus, tačiau jie jų neslepia, nepateisina.

Jie žvelgia trūkumams tiesiai į akis, priima juos tokius, kokie jie yra, o po to tęsia savo gyvenimą, auga, tobulėja ir paverčia trūkumus stiprybėmis. Savęs pripažinimas nepateisina stagnacijos arba tingumo, arba apatijos.

Juk viduje ramus, save priimantis ir turintis teigiamą pagreitį žmogus praktiškai visuomet laikomas seksualiu.

Pamąstymai…

Mūsų specifinėje kultūroje garbinami: jaunos ir plonos, plačiapečiai ir raumeningi, aukštos, pūstalūpės ir didžia..akės laikomos seksualiomis. Neteigiu, kad tai blogai arba neseksualu, kadangi meluočiau, tačiau noriu pabrėžti, kad tai tik gerai „išsuktas“ seksualumo brand’as. Tai tik plauko storumo seksualumas, kuriam trūksta materijos, trūksta gylio; jis neaprėpia tikrojo, amžinojo seksualumo.

Galų gale jaunystė išgaruoja, papilkėja, stuburas sulinksta, grakščiose kūno vietose susikaupia nereikalingos kalorijos, mūsų putlios ir įspūdingos kūno dalys subliūkšta, lūpos jau nebeblizga, o oda susiraukšlėja.

Tačiau vyksta ir kitas procesas: mes tampame inteligentiškesni (tikiuosi), mūsų išmintis plečiasi, patirtis atneša vaisių, charakteris stiprėja, širdis suminkštėja (gerąja prasme), o intelekto stuburas laikui bėgant ir įdedant pastangų vis stiprėja!

Seksualumas negali būti įkalintas kaulų karkase, aptrauktame gražiai įdegusia oda.

Laikas apibrėžti seksualumą kitaip, pakeisti jo standartą!psichologija, santykiai, seksas, seksualumas, vyrų ir moterų santykiai

Naujausi komentarai
2023-05-28, 07:28
BEST URGENT EFFECTIVE LOVE SPELL TO GET YOUR EX/HUSBAND/WIFE BACK FAST AND TO SAVE YOUR MARRIAGE NOW CONTACT PRIEST SALAMI ON WHATSAPP DIRECTLY +2348143757229..... Hi everyone I’m here to testify of a great and powerful spell caster called Priest Salami. I was so confused and devastated when my husband left me without a word, I needed him back desperately because I loved him so much. So a friend of mine introduced me to this powerful spell caster who had helped her in getting her husband back, so I contacted him and he promised that in less than 6hours he will come back to me. After I did all he asked, to my greatest surprise my husband who had refused to speak with me came to my house and asked for forgiveness for all he had made me go through and now we are living happily together, if you have any relationship problem I will advise you contact him for your testimonies. Below are his contact details. Contact him on WhatsApp @ +2348143757229 EMAIL: [email protected]
2021-05-04, 20:46
GREAT MOTHER IS REAL. PLEASE BELIEVE HER. I am Lucy Jones and i want to share my testimony on how real Great Mother is and how she helped me to get  my ex husband back to me. when my husband left me, i thought it was all over until i saw testimonies of Great mother how she has helped so many people. I never believed but i gave it a try since i had no option. I contacted her and i told her everything. She told me what to do and to my Greatest surprise, my man came back to me in 3 days time just as Great Mother said. Thank you Great mother. Thank you very much. If you need help please contact the Great Mother now on her Email: [email protected]  and you can also reach her on her whatsapp no: +17025514367  you can also check her out on her website: Greatmotherofpowers.blogspot.com
2021-05-04, 20:46
GREAT MOTHER IS REAL. PLEASE BELIEVE HER. I am Lucy Jones and i want to share my testimony on how real Great Mother is and how she helped me to get  my ex husband back to me. when my husband left me, i thought it was all over until i saw testimonies of Great mother how she has helped so many people. I never believed but i gave it a try since i had no option. I contacted her and i told her everything. She told me what to do and to my Greatest surprise, my man came back to me in 3 days time just as Great Mother said. Thank you Great mother. Thank you very much. If you need help please contact the Great Mother now on her Email: [email protected]  and you can also reach her on her whatsapp no: +17025514367  you can also check her out on her website: Greatmotherofpowers.blogspot.com
2020-06-17, 01:28
Hello everyone. Dr. OSAGIE Herbs is a good remedy for herpes Virus , I was a carrier of herpes virus and I saw a testimony on how Dr. OSAGIE cure Herpes Virus, I decided to contact him, I contacted him and he guided me. I asked him for solutions and he started the remedies for my health. After he finish he sent me the herbs which i took for 2 weeks before asking me to go for a check up and getting there i could not believe that i was confirm HSV 2 Negative after the test, Today i am so happy because i'm free from herpes disease with the help of DR. OSAGIE Thank God now everything is fine, I'm cured by DR. OSAGIE herbal medicine, I'm very thankful to God for making it possible. you can reach him on his email, i strongly recommend him to any one out here looking for a cure.Contact DR. OSAGIE via WhatsApp + 2347030465649 Email: [email protected]. Dr Osagie healing herbal cure of all kinds of sickness you may have like
CANCER,
DIABETES,
HIV
AIDS,
Herpes
Std
URINARYTRACT
INFECTION,
CANCER,
IMPOTENCE,
ARENESS
NFERTILITY
DIARRHEA
ASTHMA
SIMPLEXHERPES
GENITAL
COLDSORE
2020-06-17, 01:18
Hello everyone. Dr. OSAGIE Herbs is a good remedy for herpes Virus , I was a carrier of herpes virus and I saw a testimony on how Dr. OSAGIE cure Herpes Virus, I decided to contact him, I contacted him and he guided me. I asked him for solutions and he started the remedies for my health. After he finish he sent me the herbs which i took for 2 weeks before asking me to go for a check up and getting there i could not believe that i was confirm HSV 2 Negative after the test, Today i am so happy because i'm free from herpes disease with the help of DR. OSAGIE Thank God now everything is fine, I'm cured by DR. OSAGIE herbal medicine, I'm very thankful to God for making it possible. you can reach him on his email, i strongly recommend him to any one out here looking for a cure.Contact DR. OSAGIE via WhatsApp + 2347030465649 Email: [email protected]. Dr Osagie healing herbal cure of all kinds of sickness you may have like
CANCER,
DIABETES,
HIV
AIDS,
Herpes
Std
URINARYTRACT
INFECTION,
CANCER,
IMPOTENCE,
ARENESS
NFERTILITY
DIARRHEA
ASTHMA
SIMPLEXHERPES
GENITAL
COLDSORE
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai