„Naujosios pupytės“ per Kalėdas išnyks

Šios Kalėdos grupės „Naujosios pupytės“ narėms bus išties nepamirštamos. Bene garsiausias pasaulyje magas Peter Marvey pasirodymo „Siemens“ arenoje metu žada pradanginti dvi garsiosios pop grupės nares. Antrąją Kalėdų dieną (gruodžio 26 d.) vyksiantį šou žada su susidomėjimu stebėti ir pradingsiančių atlikėjų kolegė dainininkė Oksana Pikul su vyru krepšininku Simu Jasaičiu.

„Labai laukiame garsiojo mago pasirodymo. Netveriu savo kailyje, pagalvojusi, kad kelioms akimirkoms kažin kur dings dvi mano kolegės. Jau dabar spėlioju, kaip šį triuką atliks magas, kaip jausis mano kolegės... Pasitarėme su vyru ir priėmėme sprendimą, kad antrąją Kalėdų dieną po šeimyniškų vakarienių pas kiekvieno iš mūsų tėvus, vyksime prasiblaškyti ir pasimėgauti pasaulinio lygio iliuzijų meistro Peter Marvey šou“, - sakė O. Pikul.

Ji pridūrė, kad itin aukšto meistriškumo reikalaujantys Peter Marvey pasirodymai ją žavi ne tik neįtikėtinų triukų gausa, tačiau ir intelektualiniu iššūkiu. „Magija priverčia kaip reikiant pamankštinti smegenis, bandant atspėti, kaip triukas galėjo būti įgyvendintas, kokių priemonių tam prireikė“, - pridūrė ji.

O. Pikul su vyru S. Jasaičiu Kalėdas planuoja sutikti šeimos rate. O. Pikul sieks išvengti grupės pasirodymų ir sutikti šventes su tėvais bei mylimu vyru. „Labai laukiu švenčių. Tai – man itin svarbus laikotarpis. Kalėdos man visada buvo šeimos šventė, tad per Kūčias ir Kalėdas su vyru skubame aplankyti tėvų. Keliaujame iš vienos uošvijos pas kitą, tai mums suteikia daug džiaugsmo. Neįsivaizduoju jaukesnių švenčių“, – sakė Oksana.

Dainininkė pridūrė, kad jau dabar suka galvą, ką padovanoti vyrui Kalėdų proga. Pasak jos, Simas itin praktiškas žmogus, tad labiausiai vertina tas dovanas, kurias gali nedelsdamas panaudoti. „Vieną mano dovanotą šiltą jaukų megztuką jis nešioja iki šiol. Labai džiaugiuosi, kai pamatau Simą pasipuošusį tuo megztuku. Tada jis tarsi dėvi visą mano dėmesį ir meilę“, – pasakojo Oksana.

„Naujosios pupytės“ narė labiausiai vertina draugų bei artimųjų dėmesį, dovanos jai – antraeilis dalykas. Oksaną nesunku pradžiuginti, mažos ir jaukios rankų darbo dovanos – kur kas labiau nei brangūs papuošalai pamalonina jos širdį.

Naujosios pupytės, Oksana Pikul - Jasaitienė, Peter Marvey

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai