Beissoul&Einius į internetinę erdvę paleidžia gerbėjų išliaupsintą hitą

Beissoul&Einius gerbėjams jau gerai žinomą ir dainuoti išvien kviečiantį singlą „Upė“ nuo šiol galima bus išgirsti ne tik gyvo garso koncertų metu ir EP „Chamillion“. Gerbėjų prašymu šis kūrinys išeina į internetinę erdvę.

Daina - iš pomėgio ieškoti vienatvės


„Nežinau, kodėl taip atsitiko būtent su šia daina, tačiau publika jos žodžius išmoksta kiekvieno koncerto metu, padainavus vos kartą“, - sako dueto lyderis Beissoul.

Tai yra vienintelė lietuviška daina iš Beissoul&Einius pavasarį išleisto albumo pavadinimu „Chamillion“.

Dainos žodžiai gimė iš Beissoul pomėgio ieškoti vienatvės: „Tam esu nusižiūrėjęs begalę įdomių ir net pačiam netikėtų vietų - taigi ši daina ir yra apie tas paslaptingas, mažai kam žinomas kiekvieno mūsų stoteles, kuriose galime būti vieni, mąstyti ir svajoti netrukdomi“.

Tiesa, upė šiuo atveju yra tik simbolis. Beissoul prisipažįsta, kad maudytis vandens telkiniuose jam nepatinka. Jis išsilaisvina vien žiūrėdamas į vandenį, liesdamas jį, mąstydamas su juo.

„Vanduo kaip ir muzika - jis niekada neverčia tavęs nieko atlikti. Arba lengvai susivilioji ir įbrendi pats, arba lieki stebėti nuošalyje“, - mąsto Beissoul.

Beissoul&Einius vasarą leidžia keliaudami ir kurdami

Šią vasarą Beissoul kartu su savo scenos puse Einiumi leidžia keliaudamas ir koncertuodamas įvairiose Europos šalyse bei festivaliuose. Artimiausi dueto koncertai yra numatyti saulėtoje Maltoje, Ukrainos mieste Odesa, taip pat Klaipėdoje ir Vilniuje „Loftas Fest“ metu.

Be kelionių ir koncertų, duetas yra pasinėręs į kūrybą. Tiesa, ne tik muzikos, bet vizualiųjų menų. Kartu su šios dainos oficialiu įrašu yra viešinama ir meniška, šią vasarą sukurta Beissoul fotosesija, kurioje jis yra susuktas į kokoną: „Šis kokonas iš dalies simbolizuoja tą laiką su savimi, kurį kiekvienas iš mūsų privalome turėti ir saugoti nuo nenumaldomo kasdienio ritmo“, - pasakoja Beissoul.

Minėtoji fotosesija šiam duetui yra neįprastai nuoga ir minimalistinė. Beissoul nuogumo, kaip bereikalingo reiškinio, vengia, tačiau šįkart šis išsilaisvinimas nuo įspūdingų kostiumų simbolizuoja kūrybinių etapų sandūrą. Apie naująjį kūrėjų etapą - jau netrukus.

Beissoul&Einius, Chamillion, elektroninė muzika, lietuviska muzika, muzika, upė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai