Sinage iš projekto virstą į grupę bei pristato savo pirmąjį klipą

Šių metų balandį su savo pirmuoju albumu „Labirintas“ debiutavęs alternatyvios elektroninės muzikos kompozitorius SINAGE (tikrasis vardas – Karolis Čepas) dalinasi savo pirmuoju video klipu kūriniui „Inverted Light“. Tiesa, klipe skamba visiškai nauja kūrinio versija, praturtinta triukšmingais gitaros akordais bei nauju garso dizainu.

„Nuo pat pradžių „Inverted Light“ įsivaizdavau kaip kūrinį, paremtą stipriu gitaros skambesiu, taigi dabar pagaliau įgyvendinau savo viziją iki galo“ - apie pokyčius kalba SINAGE. Psichodeliniame vaizdo klipe be paties Karolio pasirodo ir jo kolega gitaristas Vytautas Stanevičius, kurio atėjimas SINAGE projektą transformavo į grupę.

„Visada save mačiau veikiau ne elektroninės muzikos prodiuseriu, o vieno asmens elektroninio roko grupe. Taigi naujų žmonių įtraukimas į savo muzikinę veiklą niekad nebuvo svetima idėja. Dabar aktyviai repetuojame studijoje, bandydami savo muzikai suteikti kuo daugiau gyvumo. Kiekvienas žmogus įneša mano muzikai naujo skambesio, naujų idėjų - tai užvedantis procesas. Tikiuosi pristatyti SINAGE ne vien tik kaip elektroninės muzikos projektą, bet kaip savitą elektronikos, roko ir eksperimentinės muzikos mišinį, kurį atlieka būtent tam sukurta grupė. Dabar jaučiuosi žymiai arčiau tikslo nei bet kada anksčiau“.

SINAGE planuose antras albumas bei gyvos programos debiutas. „Bet apie tai kiek vėliau“ – užsimena grupės lyderis Karolis.

Be to, SINAGE praneša, kad nuo šiol debiutinį albumą „Labirintas“ galima įsigyti fiziniame pavidale. Tai limituotas labiau kolekcininkams skirtas leidinys, kuriame susijungia muzika, tekstas ir vizualizacijos, plėtojančios albumo kūrinių istorijas už garso ribų. Norint įsigyti tereikia susisiekti su SINAGE, kurį nesunkiai galima surasti internetinėje erdvėje pagal pseudonimą.

elektroninė muzika, Karolis Čepas, muzika, SINAGE

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai