Dizainerė Laura Dailidėnienė savo kolekciją pristatė Čikagos mados savaitėje

Darrell White nuotr.

Pavasario pradžia drabužių dizainerei Laurai Dailidėnienei buvo itin darbinga. Mat, vienu metu skirtinguose pasaulio kraštuose buvo pristatytos net dvi kūrėjos kolekcijos: viena – Lietuvoje, festivalyje „Mados infekcija“, kita – Amerikoje, Čikagos mados savaitėje. Ant Mičigano ežero kranto, pačioje Čikagos širdyje, „The Drake hotel“ viešbutyje dizainerė pristatė net aštuoniolikos modelių rudens/žiemos kolekciją.

„Čikagoje viskuo rūpinosi ten mus atstovaujantis mados butikas „Monique Boutique“. Per atstumą derinome visas pristatymo detales, muziką, rinkomės modelius. Buvo labai smagu rinktis iš įvairesnių modelių pasiūlos, tarp kurių buvo ir juodaodžių merginų. Pristatėme net aštuoniolikos modelių kolekciją, kuri atspindi „Laura Daili“ kūrybos stilių“, - pasakojo dizainerė L. Dailidėnienė.

L. Dailidėnienė prisipažįsta, kad tai buvo itin įtemptas laikas, nes vienu metu reikėjo ruošti ne tik naujausią rudens/žiemos 2016-2017 m. drabužių kolekciją, kuri buvo pristatyta „Mados infekcijoje“, bet ir suderinti visas kolekcijos pristatymo detales Čikagoje. Tačiau, pasak kūrėjos, po pristatymo sulauktos pagyros džiugina ir motyvuoja.

„Amerikiečiai buvo sužavėti, gyrė tiek originalius drabužius, tiek galvos apdangalus bei visą kolekcijos pateikimą. Čikagos mados savaitėje užmezgėme daug naudingų ryšių, nes po kolekcijos pristatymo vyko įvairūs susitikimai dėl plėtros bei ateities renginių ir įvairių projektų“, - džiaugėsi L. Dailidėnienė.

Dėvimajai madai skirtoje kolekcijoje, Čikagos mados savaitėje dizainerė pristatė drabužius, kuriuos įkvėpė paukščio plunksnos motyvas. Vilna, pūkas, šiuo metu itin madingas neoprenas, kimšti ir pūsti audiniai, glotni, plona tarsi šlapia, specialiai apdirbta vilna ir medvilnė, šilkas, žakardinis trikotažas – tai kolekcijos audiniai. Kirpimo linijos švarios, sukonstruotos tarsi popieriaus lankstiniai, derintos su lengvai krintančiais ir drapiruotais audiniais.

Užsienyje L. Dailidėnienė savo kūrybą pristato jau ne pirmą kartą – praėjusią vasarą dizainerė kolekciją pristatė Vienos mados renginyje „Fashion for Europe“, kuris buvo skirtas didžiausiam Europos dainų konkurso „Eurovizija“ atidarymui. Kūrėja savo drabužių kolekcijas yra pristačiusi Honkonge, Rygos mados savaitėje ir kitur. Pastarieji metai L. Dailidėnienei buvo itin intensyvus. Dizainerė ne tik dalyvavo tarptautinėse parodose, konkursuose, mados pristatymuose, bet ir rudenį atidarė savo mados namus „Laura Daili Vilnius“.

apranga, Daili, drabužiai, Laura Daili, Laura Dailidėnienė, mada, stilius

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai