Grupė „Sisters On Wire“ pristato naują, išgyvenimų kupiną dainą „Voices“

Aleksey Stepashkin nuotr.

Pavasariui įsibėgėjant grupės „Sisters On Wire“ nariai nesnaudžia. Indie rokeriai savo gerbėjams pristato naują jausmingą kūrinį „Voices“.

„Tai daina apie amžiną dilemą būti ar nebūti? Apie emocijas, kurios verda kiekviename iš mūsų“, – sako „Sisters On Wire“ narys Olegas.

Pasak jo, neretai savo mintis ir jausmus tenka pasverti, nuspręsti – kovoti su savo vidiniais skausmais ir baimėmis, ar tiesiog juos „paleisti“.

„Voices“ – kiek kitoks, iš grupės repertuaro savo stiliumi išsiskiriantis kūrinys. „Kurdami dainą panaudojome daug elektroninės muzikos elementų, kuriuos sumiksavome su gyvo garso įrašais. Tai lėto tempo, tačiau gili ir prasminga daina“, – pasakojo Olegas.

Muzikantai naują darbą vadina savotišku vidiniu atspindžiu. „Mes bandome pažinti pasaulio dėsnius, tačiau bijome pažinti save, savo angelus ir demonus. Rašant dainą priartėjome prie to ir geriau pažinome patys save“, – užsiminė kitas „Sisters On Wire“ narys Filas.

Dainoje daug dramatizmo, ji labai kinematografiška. Grupės kūrybą ne kartą tapo ir filmų, serialų garso takeliais, jų daina „Roads“ skambėjo laidoje „Starkaus ir Radzevičiaus kelionės“, daug liaupsių sulaukė komedijos „Tarp mūsų berniukų“ garso takelis, kuriame buvo galima išgirsti ne vieną grupės dainą. Daugeliui šio filmo žiūrovų grupės muzika tapo itin maloniu atradimu. Todėl kolektyvas neatmeta galimybės, jog naujas kūrinys taip pat skambės kokiame nors kino projekte.

Kūrinys „Voices“ bus įtrauktas į būsimą minialbumą, prie kurio šiuo metu grupė intensyviai dirba.

indie rokas, lietuviškas muzika, muzika, rokas, Sisters On Wire, Voices

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai