Savaitgalį moderniame Zaraso salos paplūdimyje – kurortinio sezono atidarymas

Gegužės 27-28 dienomis Zaraso ežero saloje, kurioje vasarą tradiciškai vyksta tokie festivaliai kaip „Galapagai“ ar „Roko naktys“, rengiamas kurortinio sezono atidarymas. Turtinga savaitgalio programa nuties tiltą ir iki šių festivalių.

Modernizuotame Zaraso ežero salos paplūdimyje savaitgalį bus galima pramogauti su visa šeima nuo 10 val. ryto iki pirmos valandos nakties. Aktyvus poilsis, menų dirbtuvės, kūrybiniai projektai, gyva muzika, fejerverkai – veiklos ir įspūdžių nestigs. Ir visa tai – saugioje aplinkoje. „Pirmą kartą Zarasų renginyje galėsime džiaugtis blaivia ir saugia aplinka, nes nebus prekiaujama alkoholiniais gėrimais, renginio teritorijoje negalės būti neblaivūs asmenys“, - praneša sezono atidarymą organizuojančio Zarasų rajono savivaldybės Kultūros skyriaus atstovai.

Penktadienį, gegužės 27-ąją, viskas prasidės kameriniais renginiais, vaizduojamaisiais menais, poezija, klasikine muzika, dailininko Arvydo Každailio parodos atidarymu. Zaraso ežero pakrantėje bus proga išvysti menininko Rimvydo Daužvardžio kūrinį „Žalčio sodas“.

Gegužės 28-ąją, šeštadienį, nuo 10 val. ryto svečių lauks tradicinė Menų krantinė ir Pramogų paplūdimys, kuriame vyks grupinė mankšta, orientacinio sporto komandų varžybos, vaikų popietė.

Oficialioji kurortinio sezono atidarymo dalis prasidės 16 val. Ežero saloje įvairios šokėjų grupės, o vakarop renginio vairą ir savo autentišką gitarą į rankas paims Jurgis Didžiulis, kurio hitas „Patinka“ yra tobulas vasariško pozityvumo užkratas.

Po tokio preliudo prasidės naktinė muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“ dalis. „Tai bus tarsi mini įžanga į mūsų festivalį, kuris kasmet vyksta nuostabioje Zaraso ežero saloje. Kasdienius rūpesčius palieki prie tilto, pereini – patenki į savo svajonių salą, ir tada savaitgalį turškiesi geros nuotaikos festivalyje“, – pasakoja jo idėjinis vadas Algirdas Barniškis-Blėka.

Paskutinį liepos savaitgalį „Galapaguose“ koncertuosiantis zarasiškis reperis Pushaz šį savaitgalį taip pat dalyvaus mažajame festivalio pristatyme. Kadangi visos jo mintys dabar sukasi apie naująjį albumą, didelė tikimybė, kad Pushaz šį šeštadienį Zaraso ežero saloje atliks savo naujausių dainų.

Taip pat publikai pasirodys unikalus „Galapagų“ programos duetas – „Beissoul & Einius“, tikras vakarietiškas gūsis, atimantis kvapą ne tik antžmogišku vokalu, bet ir ryškiu atlikėjų įvaizdžio performansu, kuris jau tapo neatsiejama jų kūrybos dalimi. Be to, šeštadienį Zarasuose koncertuos geras „Galapagų“ ir „Roko naktų“ draugas – rokeris Justinas Jarutis, kuris įskels geros festivalinės ugnies.

2016 metų Zarasų kurortinio sezono atidarymą vainikuos šventiniai fejerverkai, naktį prie pulto stos didžėjai. Renginys nemokamas.

Beissoul & Einius, Galapagai, kurortas, kurortinio sezono atidarymas, Roko naktys, turizmas, turizmo sezonas, Zarasai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai