„Apgaulės meistrai 2“: į kino teatrus grįžta kvapą gniaužianti magija ir visas Holivudo žvaigždynas

4 nepaprasti magai. 3 naujos apgaulės. 1 dar didesnis šou. Būtent su tokiu šūkiu į kino teatrus grįžta pasaulį be žado 2013 metais palikęs filmas „Apgaulės meistrai 2“. Šįkart antrąją įtempto siužeto trilerio dalį patikėta kurti talentingam režisieriui Jonui M. Chu, išgarsėjusiam dėl tokių darbų, kaip kelios itin populiarios „Gatvės šokių“ dalys bei daug šurmulio sukėlęs Justino Bieberio biografinis filmas. Šiam kūrėjui pavyko vėl į vieną komandą suburti ryškiausias Holivudo žvaigždes. „Apgaulės meistrai 2“ pamatysime Morganą Freemaną, Danielį Radcliffe’ą, Marką Ruffalo, Jesse Eisenbergą, Woody Harrelsoną, Michaelą Cainą, Lizzy Caplan ir kitus talentingus aktorius.

Jau birželio 10 dieną į Lietuvą atkeliausianti juosta patiks ne tik magijos, bet ir įtempto veiksmo trilerių mėgėjams.

„Jei pirmojoje šios istorijos dalyje buvo baisu mirktelti ir praleisti kokią detalę, tai antrojoje dalyje visą laiką bus jaučiama didžiulė įtampa, o finalas privers suabejoti: magija tai ar tikrovė, kaip jiems tai pavyko? Būtent to ir siekėme. Veiksmas prikausto prie ekrano visas pusantros valandos. Ar pabaigoje jausitės apgauti ir jūs? Nenoriu to išduoti“, - intriguoja režisierius.

Verta paminėti tai, jog filmas „Apgaulės meistrai“ prieš trejus metus buvo kuriamas kaip vidutiniško biudžeto, vidutiniškų lūkesčių filmas vasaros pramogai. Tačiau jo sėkmė viršijo visas prognozes. Žiūrovai pamilo „Keturis raitelius“ – sau lygių neturinčią iliuzionistų komandą, džiuginusią įspūdingais triukais ir dar įspūdingesniais išpuoliais prieš turtuolius, pinigus išdalinant paprastiems savųjų šou žiūrovams.

„Žinau, kad daugelis skeptiškai žiūri į filmų tęsinius bei studijų kuriamas tolimesnes populiarių filmų dalis. Jei atvirai, ilgai svarsčiau, ar imtis šio darbo. Tačiau dabar, kai filmas jau baigtas, drąsiai sakau – buvo verta. Visiškai neabejoju, kad išėję iš kino salės taip pat galvos ir žiūrovai“, - užtikrina Morganas Freemanas.

Pagrindiniu „Keturių raitelių“ taikiniu pirmoje filmo dalyje tapo multimilijonierius Artūras Tresleris (aktorius M. Caine‘as), iliuzionistų komandos pastangomis praradęs visus turtus. Antroje dalyje į žygį prieš „Keturis raitelius“ išsirengia Treslerio sūnus Volteris (aktorius D. Radcliffe‘as) – jaunas technologijų genijus, pasiryžęs atiduoti viską, kad atkeršytų už savo tėvą.

Kvapą gniaužiantys magijos triukai antroje „Apgaulės meistrų“ dalyje - Lietuvos kino teatruose nuo birželio 10 dienos.

Apgaulės meistrai, filmai, kinas, magija

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai