Dramos „Tulpių karštinė“ sekso scenose nuoga nusifilmavusi A. Vikander: „Imtis lengviausių darbų – ne man“

„Oskarą“ už vaidmenį filme „Danų mergina“ gavusi Alicia Vikander pasirodys kritikų viena geriausių šių metų drama tituluojamų juostų „Tulpių karštinė“. Ekrane susitiks net trys „Oskarų“ laimėtojai – Judi Dench, Christophas Waltzas bei Alicia Vikander. Pastaroji, pamiršusi visas savo baimes ir kompleksus, filmavosi itin atvirose sekso scenose ir žiūrovams pasirodys visiškai nuoga.

„Perskaičiusi scenarijų supratau, kad vaidmuo nebus lengvas, tačiau imtis lengviausių darbų – ne man. Juk ir „Oskarą“ laimėjau ne už gražias akis, man patinka iššūkiai. Tačiau nesupraskite neteisingai – vaidmens ėmiausi ne dėl galimybės pademonstruoti savo sugebėjimus lovoje ar parodyti nuogą kūną. Scenarijus mane sužavėjo: verkiau, juokiausi, liūdėjau ir džiūgavau. Negalėjau patikėti, kad rolė pasiūlyta būtent man, jaučiausi lyg laimėjusi loterijoje milijoną“, – sako 28-erių švedų aktorė, jau spėjusi įkopti ir į Holivudo olimpą.

Tobulomis kūno formomis A. Vikander gali pasigirti dar nuo paauglystės, nes visą laisvalaikį atidavė ne tik vaidybai, bet ir šokiui. „Nesu iš drąsiųjų, bet ir neturiu kažkokių ypatingų kompleksų, tad išsirengti nebijojau. Labiau bijau mylimojo reakcijos, kai jis tas karštas scenas pamatys kino teatre“, – juokiasi su kino žvaigžde Michaelu Fassbenderiu jau trejus metus susitikinėjanti moteris.

Filmo anonsas, pažymėtas ženklu „tik suaugusiems“ buvo toks intymus, kad televizijos nesutiko jo rodyti, tad anonso premjera įvyko internete. Dramos ištraukose matyti visiškai nuoga A. Vikander, aistringai besimylinti su aktoriaus Dane‘o DeHaano įkūnyjamu veikėju.

Dramoje „Tulpių karštinė“ bus pasakojama nuostabi intriguojanti istorija apie seną kaip pasaulis žmonių godumą, nepamatuotas viltis ir didžiulę meilę, o veiksmas nukels į XVII amžiaus Amsterdamą.

A. Vikander teko jaunos našlaitės Sofijos vaidmuo. Mergina, globojama vienuolyno vyresniosios, prievarta ištekinama už vieno turtingiausių miesto pirklių, kuriam turtus padėjo susikrauti Amsterdamą apėmusi tulpių karštinė. Už vieną retos rūšies tulpės svogūnėlį karštinės piko metais (1637 m.) buvo mokamos sumos, dešimt kartų viršijančios metines nagingo amatininko pajamas.

Besididžiuodamas jauna gražia žmona, pirklys užsako nutapyti jos portretą. Tarp neturtingo, bet talentingo dailininko Jano (akt. D. DeHaanas) ir jaunosios Sofijos netrukus įsiplieskia meilė. Suvokęs, kad prieš pinigus galima kariauti tik dar didesniais pinigais, Janas nutaria pats įsibrauti į itin pelningą tulpių rinką. Jis surenka visus turimus pinigus ir žengia lemtingą žingsnį, palaikomą tik vilties, jog pavyks nugriebti gėlės svogūnėlį, sukrausiantį turtus ir padovanosiantį laisvę.

Filme pamatysime ir daugiau puikiai pažįstamų veidų: istoriją pasakos Cara Delevigne, Zachas Galifianakis, neseniai Lietuvoje filmavęsis „Traukinių žymėjime“ išgarsėjęs Kevinas McKiddas ir net buvusi princo Harry mylimoji Cressida Bonas.

Intrigų, neišmatuojamos meilės bei įspūdingų kostiumų kupina romantinė drama „Tulpių karštinė“ Lietuvoje nuo rugsėjo 8 d.

Alicia Vikander, filmai, kinas, tulpių karštinė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai