Naujoviški sprendimai gali pakeisti jūsų požiūrį į laisvalaikį virtuvėje!

PARTNERIO TURINYS

Virtuvė (nuotr. Gamintojo)

Naujausios technologijos vos spėja vytis vieną kitą, o žodis „išmanusis“ tapo mūsų kasdienybe. Šiandien jis tinka ir kalbant apie virtuvę.

Lietuvoje „Franke“ yra žinoma kaip plautuvių gamintoja, kai kam ne paslaptis, kad tai – didžiausia plautuvių gamintoja pasaulyje. Tačiau mažai kas girdėjo, kad savo inovatyviomis idėjomis neretai nustebinti sugebanti „Franke gamina ir visą kitą buitinę techniką.

„Franke“ didžiuojasi savo gausia naujausiomis technologijomis stebinančia gartraukių pasiūla.

„Rinkdamiesi gartraukį žmonės atkreipia dėmesį tik į jo išvaizdą, ir į tai, kiek kubinių metrų garų jis ištraukia per valandą, – teigia „Franke“ atstovas Lietuvoje Remigijus Nacevičius. – Be „ištraukimo“ rodiklio siūlyčiau atkreipti dėmesį ir į triukšmo lygį bei papildomas funkcijas, kurios palengvina buitį bei suteikia papildomas galimybes“.

Šiuo metu gartraukiai gali būti suderinti su kaitlentėmis su nuotoliniais pulteliais, LED valdymo ekranais. Naujos kartos varikliai, naudojami naujuose gartraukiuose, taupo energiją. Perimetrinė trauka, kai garai yra sutraukiami mažais tarpeliais, yra daug efektyvesnė.

Naujuose „Franke“ gartraukiuose naudojamos išmaniosios funkcijos: gartraukis pats praneša, kada mums reikia keisti ar plauti filtrus, gali būti programuojamas ir dirbti minimaliu režimu su pertraukomis ištisą parą – išsijungs pats po tam tikro laiko, jei mes to pageidausime.

Nepamirškime, kad gartraukis namuose pašalina kvapus, garus ir apnašas, kurios susikaupia mums gaminant maistą. Jo dėka mūsų virtuvė ir kitos patalpos bus švarios, o oras – gaivus.

Kasdien populiarėja gartraukiai, kurie...

„Į kuriuos nesusitrenksi galvos, – nusišypso R. Nacevičius. – Dedami į lubas gartraukiai netrukdo, turi papildomą apšvietimą. Jis yra pilnai integruotas į mūsų aplinką. Kampiniai, erdviniai gartraukiai gali tapti jūsų virtuvės akcentu, kuris suteiks papildomo žavesio – išskirtinis dizainas, LED apšvietimas, suderinamumas su kaitlente, orkaite ir net plautuve su maišytuvu. Tai yra išskirtinis „Franke“ bruožas“.

„Franke“ gartraukiai ir kokybiški, ir įvairių kainų – kiekvienas išsirinks jam priimtiną gartraukį pagal poreikį ir galimybes.

"Franke", buitinė technika, gartraukiai, virtuvės sprendimai

Naujausi komentarai
2023-06-17, 12:25
Do you want to earn money without investing money. That’s how I started this job and Now I am making $200 to $300 per hour for doing online work from home.
.
.
Apply Now here————->>> www.join.hiring9.com
2022-09-02, 21:59
Seksas Pažintys: nemokamos, anoniminės, greitos. Galite įsitikinti patys, čia yra nuoroda--- https://dyx.dk/slyv
2020-03-07, 23:41
Noriu neribotai padėkoti šiam puikiam vyrui, vardu Dr ODION, šiandien esu laiminga, nes mano vyras dabar vėl kupinas meilės, mano vyras paliko mane pas kitą moterį vien todėl, kad turėjome nedidelį nesusipratimą. jis paliko mane ir pažadėjo, kad daugiau niekada nebegrįš pas mane. Aš verkiau visą dieną ieškodamas sprendimo, kuris padėtų man jį sugrąžinti. Tada „Instagram“ tinkle pamačiau dalijamąsi liudijimu, kurį pateikė ANGELA DAVIS. Aš jam atsiųstu el. laišką ir papasakosiu savo problemas, kurias turiu su savo vyru, ir jis pažada grąžinti jį namo per 3 dienas. iš tiesų jis yra nuostabus, jis padeda man susigrąžinti savo vyrą per 3 dienas, kurias jis pažada, o mano vyras grįš pas mane ir pažadės mane mylėti amžinai ir maldaus manęs dėl skausmo, kurį jis man sukėlė. Aš amžinai būsiu dėkingas dr. ODION ir nesustosiu skelbti jūsų vardo internete, kad žmonės pamatytų, kokia esate teisinga. Aš taip pat noriu visiems pasakyti, kad visada būsiu dėkingas šiam vyrui DR ODION už viską, ką jis padarė dėl manęs. Mano vyras grįžta su meile, rūpestingas, teisingas ir pažada mylėti mane amžinai, aš pažadėjau. kad visi, kuriuos žinau, niekada neturės santykių problemų, susisiekite su juo el. paštu; ([email protected]) arba taip pat galite kreiptis į jį numeriu +2349060503921.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai