Kalėdinės dovanos: idėjos, kurios tiks vyrams ir moterims

PARTNERIO TURINYS

Kalėdos – viena gražiausių, ryškiausių ir įsimintiniausių metų švenčių, kurios neįsivaizduojamos be dovanų. Artėjant šiai dienai, dažniausiai ruošiamės jau iš anksto – ieškome kalėdinių dovanų idėjų, patiekalų receptų, ką apsirengti tą dieną ir t. t. Tačiau vis dėlto kartais taip nutinka, jog dovanų idėjų galvoje – lygiai nulis. Todėl, šiandien pateikiame Jums dovanų sąrašą, ką dovanoti moterims ir vyrams

Kalėdinės dovanos vyrams

Ieškantiems išskirtinės ar įdomesnės kalėdinės dovanos vyrui, siūlome šias idėjas:

  • Dovanų rinkinys „Kvepalai“

Rinkinyje rasite po penkis Jai ir Jam kvepalų pavyzdžius, kurie suteiks galimybę atrasti ir mėgautis patinkančiu aromatu! Dvelkiantys žaisminga elegancija, paslaptingumu ir pulsuojantys jėga – aromatai, padėsiantys atsiskleisti Jo ir Jos asmenybei bei charakteriui!
  • Virtualios realybės pramogos
„V-R Shop“ – tai pirmoji virtualios realybės žaidimų salė Lietuvoje. Dalyviai, užsidėję specialius akinius, atsidurs kitoje realybėje, kur jų lauks nepamirštami pojūčiai! Atsidurkite ten, kur visada svajojote. Aplankykite tas vietas, kuriose norėjote pabuvoti. Padarykite tai, ko dar neišdrįsote. Ne tik valdykite savo herojų kompiuterio monitoriuje – būkite herojumi. Tai dabar galite patirti su virtualios realybės akiniais! Atvykusieji galės rinktis iš daugiau nei 100 žaidimų!
  • Šuolis su virve
Tai šansas patirti laisvo kritimo jaudulį! Neprireiks nei ilgo instruktažo, nei lėktuvo – šuoliui su sertifikuota įranga per keletą minučių paruoš ir saugumo taisykles paaiškins ilgametę alpinistinę patirtį turintis profesionalus instruktorius. Šuolis vyks nuo Trijų mergelių tilto, kurio aukštis – apie 32 metrai – daugmaž toks pat, kaip 11 aukštų namo. Tad adrenalino tikrai netrūks! Atsistojus ant tilto turėklo beliks susikaupti, įkvėpti ir... Atsispirti!

Kalėdinės dovanos moterims

Kūrybiškos sielos damoms, rekomenduojame šias kalėdines dovanas:
  • Biokosmetikos gamybos pamoka
Biokosmetikos gamybos pamokoje atvykusioji sužinos, kaip lengvai gamtos dovanos gali pakeisti sintetinę kosmetiką. „BIOCOS academy“ atskleis gamtos dovanų naudą, jų naudojimą kosmetikoje bei išmokys pasigaminti natūralių priemonių: veido kremų, kūno balzamų, plaukų kaukių. Namo dalyvė neišeis tuščiomis – sau pasigamins 2 natūralias rankų darbo kosmetikos priemones iš aukštos kokybės nerafinuotų aliejų, gėlių vandens, eterinių aliejų. Be to, laukia dovana! T. y. Kvapni gėlių dulksna natūraliam veido drėkinimui.
  • Stebuklingas plūduriavimo seansas
Tyrimais įrodyta, kad laikas, praleistas plūduriavimo kapsulėje, atsiribojus nuo jutiminio pasaulio, žmogui nepaprastai naudingas: atsipalaiduoja įsitempę raumenys, gerėja miego kokybė, mažėja skausmas, stresas ir nerimas. O svarbiausia, jog didėja kūrybiškumas, tad kūrėjoms, tai puikus būdas gauti įkvėpimo naujiems darbams! Kapsulėje esantis 35 laipsnių vanduo yra prisotintas 500 kilogramų magnio sulfato „Epsom“ druskos. Plūduriuojama visiškoje tyloje ir tamsoje – tai itin sustiprina procedūros poveikį.
  • Namų kvapo gamybos dirbtuvės
Užsiėmimo metu dalyviai gamins kvapus, kurie ne tik pripildys namus nuostabaus aromato, bet ir taps puikia aromaterapine priemone (padės nuo nemigos, streso, išsiblaškymo ir kitų emocinių negalavimų; tiks ir peršalimų profilaktikai). Namų kvapai bus gaminami iš eterinių aliejų, natūralių augalų ir ekologiško sojų vaško. Užsiėmimo metu dalyviai „degustuos“ aromatus ir kurs individualų kvapo receptą.

Vėliau sukurtas namų aromatas bus kietinamas vašku ir it paveikslas išmarginamas natūraliais gamtos turtais – gėlių žiedais, akmenėliais, augalų lapeliais, prieskoniais ir kt. Sukurtas namų kvapas maloniu aromatu džiugins įvairias namų erdves – svetainę, spintą ar vonios kambarį.

Kalėdos yra šilčiausios metų šventės, kurios sušildo širdį ir sielą, dėl aplinkinių meilės, rūpesčio ir mielų dovanų. Tad dovanokite artimiesiems naujus įspūdžius ir patirtis, kurios atmintyje išliks ilgam!


Naujausi komentarai
2022-08-18, 23:39
Seksas Pažintys: nemokamos, anoniminės, greitos. Galite įsitikinti patys, čia yra nuoroda----- https://tinylink.is/devka
2022-08-11, 16:47
I want to inform the world that there is a real and effective online spell caster that is powerful and genuine, Dr Fayosa, he helped me recently to reunite my relationship with my ex husband who left me, i contacted Dr Fayosa, he cast a love spell for me, and my ex husband who said he doesn't want anything to do with me again and left me over 3 months, called me and started begging me to come back to him, he is back now with so much love passion and care, i am glad to let everyone know that a spell caster DR FAYOSA has the powers to heal and restore broken relationship and bring them back, To everyone who is reading this article and needs his help, Dr Fayosa can also offer any type of help like, resolving Divorce Cases, Court Cases, Death Spell, Spiritual protection, Thank you contact Dr Fayosa on the Email: ([email protected]) or directly on whatssapp +2348151918774
2022-08-10, 17:07
Pradėkite užsidirbti papildomų pinigų internetu iš namų iki 22 000 USD, todėl dirbti labai lengva tik laisvalaikiu. Praėjusį mėnesį už šiuos lengvus namų darbus sumokėjau 22 745 USD. Prisijunkite prie šio darbo dabar ir kiekvieną mėnesį uždirbkite daugiau pinigų internete. Norėdami pradėti, tiesiog spustelėkite interneto nuorodą čia ...... Www.Slate74.Com
2022-08-08, 03:58
Sveiki pasaulis! Mano vardas Clifford, man taip nepasisekė laimėti loterijose daugiau nei 6 metus prieš dabar. Vieną ištikimą dieną naršiau internete ir pamačiau daugybę gerų atsiliepimų apie tai, kaip daktaras Ibinoba padėjo daugeliui žmonių laimėti tiesiog vykdydamas jo nurodymus, todėl susisiekiau su juo per jo WhatsApp. Aš jam tiksliai pasakiau, ko noriu, – patikino jis. Mane, kad jis privers mane laimėti, iš pradžių labai abejojau, nes išbandžiau visus žinomus metodus, bet nesėkmingai. Po skaitymo jis papasakojo, ką turiu padaryti, kad laimėčiau, todėl aš padariau viską, ką jis nurodė, kitą dieną jis davė man žaisti skaičių. Mano didžiausiai nuostabai laimėjau 8000 USD, tai buvo neįtikėtina, bet tiesa. Daktare Ibinoba, aš jums viską skolinga, milijoną būdų dėkoju, kad įgyvendinote mano norą. Jis geras žmogus ir gali jums padėti, kreipkitės pagalbos į jį šiandien. Jo asmeninė linija, skambinkite / whatsapp jam +2348085240869
2022-03-04, 22:55
IS IT POSSIBLE TO GET BACK FUNDS FROM CRYPTOCURRENCY SCAM? ABSOLUTELY YES! BUT, YOU MUST CONTACT THE RIGHT AGENCY TO ACHIEVE THIS.

Recovery Precinct is a financial regulator, private investigation and funds recovery body. We specialize in cases concerning cryptocurrency, FAKE investment schemes and recovery scam.

Visit www.recoveryprecinct.com now to report your case or contact our support team via the contact information below to get started.

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai