Penktadienį prasidės Lietuvos Beatbox čempionatas

Jau šį penktadienį muzikos padangėje prasideda istorinis įvykis. Prie Baltojo tilto esančiame muzikos ir alaus klube – beatbox čempionatas, kuriame dėl garbingo titulo ir gausybės prizų susirungs beatbox’eriai iš visos Lietuvos.

16-a geriausiai atrankiniame etape pasirodžiusius dalyvius vakaro eigoje vertins kompetetinga komisija: Mark Splinter, Gabrielius “Svaras” Liaudanskas, Žygimantas “Mesijus” Kudirka, Valdemar “Mowf” Sadovski ir Andrius “Janas” Janušauskas. “Nemokamuose koncertuose, kurie vyko Gedimino 9 ir Coffe Inn, pasirodę beatboxeriai mane labai nustebino. Esu įsitikinęs, kad komisijai bus labai sunku rinkti geriausius“ – pasakojo renginio atstovas Ramūnas Baranauskas.

Savo pasirodymais publiką kaitins grupės G&G SINDIKATAS, OMERTA, SPIL, MEILĖS FONTANAI, taip pat atlikėjai WILLIUX, MC MESSIAH ir MAIK. Plokšteles suks DJ MAMANIA, DJ CALLI ir MARK SPLINTER. Renginio vedėjas - Lietuvos hip-hop’o guru – SVARAS. Žiūrovų laukia begale malonių staigmenų ir puiki nuotaika.

Išankstinius bilietus galima įsigyti visose BILIETAI.LT kasose. Kiekis ribotas. Renginio dieną bilieto kaina: 25 Lt, su LSP ir skrajute 20 Lt.

Daugiau info rasite čia.

Laikas.lt

Beatbox, beatboxas, Lietuvos Beatbox čempionatas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai