Garsūs ir vertingi kvepalai neretai yra įvardijami, kaip „skystieji deimantai“. Nors jų kaina kartais būna išties kaip deimantų, tačiau jie ištirpsta žavingai nugulę ant aksominės odos. Smalsu, kokie kvepalai yra brangiausi? Štai brangiausių pasaulyje kvepalų dešimtukas:
Tai pirmieji kūrėjos Gabrielės “Coco” Chanel kvepalai, kurie moteris džiugina nuo pat 1921 metų. Šis kvapas yra laikomas legendiniu pasaulio kvapu, kurių pardavimai neslopsta ir išsilaiko tarp dešimties populiariausių Chanel kvapų. Yra paskaičiuota, kad šio populiaraus kvapo flakonėlis yra nuperkamas kas trisdešimt sekundžių. Galime daryti prielaidą, kad kol perskaitysite šį straipsnį, jų bus nupirkta mažiausiai trys.
Maurice Roucel yra autorius tokių prabangių kvapų, kaip Musc Ravageur, Iris Silver Mist, 24 Faubourg and Tocade. Egzotiškame Shalini kvape jaučiami sandalmedžio, tuberozos, muskuso ir vanilės aromatai. Kvepalai pavadinti flakonėlio dizainerio Shalini Kumar garbei.
Pripažinkim, jog daiktas tampa kur kas viliojantis, kai yra įspūdingai supakuotas, ar ne? Tai galioja ir šiems, kurių buteliukas yra inkrustuotas natūraliais kristalais ir auksiniu dangteliu, kas suteikia neišpasakyto rafinuotumo.
Tai vienas brangiausių kada pristatytų kvapų. Jį galite įsigyti Harrods prekybos centruose, o jo savininkai dažniausiai yra aukštą rangą turintys visuomenės nariai. Beje, šis aromatas yra laikomas, kaip tobuliausiai tinkantis Kalėdų laikotarpiui.
Baccarat yra žinomas dėl kristalais inkrustuotų buteliukų. Būtent šis kvapas Les Larmes Sacrees de Thebes padėjo Baccarat įžengti į kvepalų verslą. Įdomu yra tai, kad kasmet jų yra pagaminama tik dešimt vienetų. Pats flakonėlis yra iš krištolo, su 18 karatų aukso kamšteliu ir 5 karatų dydžio deimantu ant kiekvieno flakono.
Šį kvapą sukūrė žymus juvelyras ir dizaineris Joel A. Rosenthal. Jie gana svaigūs ir stiprūs. Aromatas yra lyginamas su ką tik trenkus žaibui atsirandančia svaiguma. Jų galima įsigyti tik dvejose Paryžiaus boutique vietose.
Šį kvapą sukūrė Paryžiaus dizaineris Jean Patou kartu su Henri Almeras 1929 metais. Jie laikomi bene vieni geriausių kada sukurtų aromatų. Įdomu tai, kad šių prabangių kvepalų pristatymas rinkai buvo tarsi manifestas 1929 metais vykusios didžiosios ekonominės suirutės laikotarpiui.
Annick Goutal žymi kvepalų kūrėja, modelis ir pianistė. Šis kvapas, tai magiškas citrusinių vaisių – vynuogių ir sicilietiškų citrinų derinys, kuris puikiai dera tiek vyrams, tiek ir moterims.
Šį kvapą sukūrė Maurice Roucel ir Bernard Bourjois, siekis buvo sujungti prabangą ir moteriškumą į vieną. Pavadintas kilęs nuo Paryžiaus vėliavų parduotuvės Hermes vardo. Tai yra riboto leidimo prekė, kurių parduodama yra kasmet iki 1000 vienetų visame pasaulyje.
Šie kvepalai buvo pristatyti 2007 metais. Kasmet rinkai yra pristatoma vos tūkstantis šio aromato buteliukų tiek vyrams, tiek moterims. Aromatas susideda iš jazminų, kardamono, raudonojo gvazdiko, citrinos, monardos ir benzojino kvapo svaigaus derinio.
Skeptikų teigimu, šių kvepalų kaina yra niekis su pačios pakuotės ir pateikimo kaina. Visko gali būti. Tačiau kita vertus, yra geras pasakymas – dėl skonio nesiginčijama!
|
|
|
|
|
|
|
|