10 naktinių klubų, kuriuose privalai apsilankyti

Pasibaigus pirmajam naujojo tūkstantmečio dešimtmečiui, pasaulinėje naktinio gyvenimo scenoje kaip niekad išretėjusios gretos. Per paskutinius pusantrų metų, nemažai durų užsidarė amžiams, o stovėti liko tik patys stipriausieji.

Šis sąrašas sudarytas iš pačių karščiausių, naujausių ir geriausių klubų 2010-aisiais metais.Kai kurie iš jų įkurti visai neseniai, kiti yra atgaivintos legendos, bet aišku viena: jei pateksite bent į vieną iš dešimties šių klubų, vakaras bus tikrai fantastiškas.

Rex Club (Paryžius)


Rex Club yra neatskiriama prestižinės Paryžiaus vakarėlių scenos dalis. Tai pirmasis tokio kalibro šokių klubas Prancūzijoje, pritraukęs įžymių techno ir elektronikos didžėjų. Rex Club gyvuoja jau dvidešimt metų, o pro jo duris šiais metais įžengs išties įspūdingi atlikėjai. Šis klubas išlaiko populiarumą neveltui: jame svarbiausia yra muzika.
 

Juliet Supper Club (Niujorkas)


Tai vieta, apie kurią visi girdėjo, bet mažai kam pavyksta apsilankyti. Klubą 2009-ųjų spalį atidarė super-virėjas Todd English bei žmonės, kurių dėka iškilo karščiausi Niujorko klubai praėjusiame dešimtmetyje – Lotus ir Greenhouse. Tai Rytų Europos milijardierių, laibų manekenių, trumpiau tariant – rimtos publikos žaidimų aikštelė. Nors Juliet Supper Club įskūręs už juodų durų skurdžioje Chelsea gatvėje, jame lankosi „tie patys žmonės, kaip ir klube Pink Elephant prieš trejus metus“, ir, jeigu žinote ką tai reiškia, žinote, koks jis geras.
 

Guzel (Atėnai)


Pastaruosius keletą metų, vakarėliai Atėnuose išgyvena tikrą atgimimą – ir ne be Guzel pagalbos. Tai ypač prašmatnus, madingas klubas, kurio durys atveriamos tik tokiems pat prašmatniems ir madingiems. Tai reiškia, kad sekmadieniais į jau legendiniais tapusius hip-hopo vakarėlius įleidžiami tik patys gražiausieji. Guzel tviska prabanga ir dekadencija. Nenustebkite išvydę savo svajonių graikę šokant ant stalo – čia linksminamasi ypač audringai.
 

Wall, viešbutyje W Hotel (Majamis)


Norint būti pastebėtam naktiniu gyvenimu garsėjančiame Majamyje, reikia padaryti kažką ypatingo. South Beach‘e įsikūręs Wall klubas išgarsėjo neveltui: tai legendinių Majamio klubų savininkų bendras projektas, kurio rezultatas – karščiausias šokių klubas rajone. Tamsus ir seksualus Wall iškilo į Majamio pramogų scenos olimpą netrukus po atidarymo, o netrukus turėtų pasiekti klubo-legendos statusą. Tiesa, tik nesitikėkite ten patekti už mažą kainą.
 

Razzmattazz (Barselona)


Barselona būtų ne Barselona be naujo įspūdingo naktinio klubo. Razzmattazz įsikūrė pačioje vieno garsiausių Europos miestų širdyje. Tai įspūdingas mega-klubas, kurio penkiose atskirose erdvėse grojama penkių skirtingų stilių muzika –viename jų tvyroja atpalaiduojanti, prabangi, lounge atmosfera, kitame siautėja reiveriai. Tai klasikinis Barselonos karštas taškas, pasižymintis „autentiška laisve“.
 

Collage (Stokholmas)


Collage – tai prabangiausias Stokholmo klubas, pasirodęs per pastaruosius dešimt metų. Ištaigingumu lankytojus pasitinka ne tik klubas, bet ir pirmajame aukšte esantis penkių žvaigždučių restoranas. Miesto centre esantis Collage turi dvi atskiras DJ būdeles, kurios kartais groja drauge, o kartais kaunasi tarpusavyje ir groja skirtingai nuteikiančią muziką. Šlovę šiam klubui atnešė ir nuostabus sodas kieme, kuris vasarą šurmuliuoja gražiausių Švedijos žmonių klegesiu.
 

Playhouse (Los Andželas)


Los Andžele klubų bemaž tiek pat, kiek automobilių, tad naujam atsidarius niekas negroja fanfarų. Nebent, žinoma, kalbame apie Playhouse. Atsidaręs 2009-ųjų rudenį, šis klubas greitai tapo įžymybes ir turtuolius pritraukiančiu magnetu. Čia apstu kampelių, kur VIP publika gali nuošalėje gerti, bendrauti ir daryti ką tik širdis geidžia, nesijaudindami apie smalsaujančios publikos žvilgsnius. 2010-aisiais Playhouse lemta išsiristi iš kokono ir rengti pašėlusius vakarėlius, tačiau niekas čia nepersidirba – klubas atidarytas tris dienas per savaitę (ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį). Jei norite ant kelių pasisodinti Lindsay Lohan, ateikite čia ketvirtadienį arba šeštadienį.
 

Merah (Londonas)


Spalio mėnesį duris atvėręs Merah yra vienas įspūdingiausių Londono klubų, dvelkiantis ekstremaliu dekadentiškumu. Manome, jog šis klubas pradės naują pasilinksminimų erą D. Britanijos sostinėje. Tiems, kurie užsisako staliukus, suteikiama vežiojimo limuzinu paslauga. Durininkai čia atėjo tiesiai iš įžymiojo San Tropezo klubo Les Caves du Roys, o publika laikoma viena išvaizdžiausių mieste. Klube veikia narystės sistema, tačiau už papildomą mokestį įleidžiami ir paprasti lankytojai.
 

LIV, viešbutyje Fontainebleau (Majamis)


LIV – tai daugiau kaip 2700 kvadratinių metrų gryniausių linksmybių. Klubas sujungia prabangaus lounge bei energija pulsuojančio šokių klubo koncepcijas. Sklinda gandai, jog tai daugiausia uždirbantis klubas pasaulyje, tačiau ne todėl, kad jis didelis, o todėl, kad žmonės čia daug išleidžia. Apsilankę LIV, gausite viską, ką gali pasiūlyti Majamio naktinis gyvenimas; kitos tokios vietos nėra.
 

The Boom Boom Room (Niujorkas)


Šis klubas veikia virš naujojo Standard Hotel, esančio madingame Niujorko Meat Packing rajone. Tuoj pat po atidarymo 2009-ųjų rugsėjį, aštuoniolikos aukštų The Boom Boom Room tapo mėgiamiausia modelių, dizainerių, įžymybių lankymosi vieta. Klubas vadinamas atgimusiu Studio 54 įpėdiniu, čia lankosi pašėlę, išdaigas mėgstantys žmonės. Nors vakarėlis vyksta pirmajame aukšte, antrajame galima rasti trikampę vonią. Turint omenyje, kad tarp nuolatinių lankytojų yra Bar Refaeli, Penelope Cruz ir Beyonce, tai iš tiesų viliojanti vieta. Skirtingai nei Studio 54, ką įleisti sprendžia ne durininkai. Norint įeiti, reikia ne tik būti ypatingam, bet ir turėti rezervuotą staliuką. Šiaip ar taip, 2010-aisiais The Boom Boom Room yra pats patraukliausias klubas.

Laikas.lt

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai