„Mados infekcijos” vakarėliuose mados kūrėjai virs DJ-ais

Kovo 25, 26, 27 dienomis Vilniuje vyksiantis festivalis „Mados infekcija“ po pasirodymų Nacionalinėje dailės galerijoje visus tris vakarus persikels į Vilniaus senamiestyje įsikūrusio viešbučio „Šekspyras“ barą „Globe“. Festivalio vakarėliuose (after party) nuo 22 val. gros ne tik profesionalūs didžėjai, bet ir „Mados infekcijos“ infekcijos dalyviai – mados kūrėjai.

„Mada yra tiesiogiai susijusi su muzika. Garso takelis kolekcijų pristatymams parenkamas labai kruopščiai, nuo jo gali priklausyti kolekcijos pristatymo sėkmė, todėl nemažai dizainerių kartu yra aistringi melomanai. Dėl šios priežasties šiemet nusprendėme leisti jiems save išreikšti ne tik ant jiems įprasto podiumo, bet ir prie didžėjaus pulto,“ – teigia festivalio organizatoriai.

Netradiciniame amplua vakarėlių svečiai galės išvysti ir kartu linksmintis su dizaineriais Vitaliu Čepkausku, Gabriele Januškevičiūte, Jurgita Januškevičiūte-Žiugždiene ir Dovile Kaušakyte.

Kiti after party dalyviai bus legendinės grupės „Empti“ narys Paulius Kilbauskas – Pablic, „Metal on Metal“ susivienijimo atstovas Tomas Ramanauskas – Miss America. Organizatoriai užsimena, kad prie didžėjaus pulto gali pasirodyti ir kino režisierius Ignas Jonynas.

Kovo 25 d. ketvirtadienį ir kovo 26 d. penktadienį naktinėje „Mados infekcijos“ rezidencijoje galės apsilankyti visi norintys festivalio svečiai, o šeštadienį baras „Globe“ bus atviras tik kviestiniams svečiams (įėjimas tik su kvietimais).

Po pasirodymų rengiami „Mados infekcijos“ dalyvių ir svečių susitikimai neformalioje aplinkoje jau tapo festivalio tradicija. After party vakarėlių metu gyvai dalinamasi ką tik matytų pasirodymų įspūdžiais, diskutuojama apie naujausias kolekcijas, bendraujama su festivalio dizaineriais.

„Mados infekcija“ vakarėlių programa:

- Kovo 25 d., penktadienį: Vitalijus Čepkauskas, Gabrielė Januškevičiūtė, Jurgita Januškevičiūtė-Žiugždienė, Dovilė Kaušakytė, Vidmina Stasiulytė, Aušra Urbonavičiūtė ir Diana Kuzmickaitė.

- Kovo 26 d., ketvirtadienį: Pianistė Kristina Bastytė atliks dviejų valandų rečitalį.

- Kovo 27 d., šeštadienį: „Metal on Metal“ narys Tomas Ramanauskas ir Paulius Kilbauskas.

Laikas.lt

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai