Nuotaiką keliantys vonios kambario aksesuarai

Vonios kambarys ypač privati vieta. Čia žmonės lankosi ne vien dėl reikalo, bet ir dėl malonumo, norėdami atsipalaiduoti. Tačiau čia galima ir linksmai praleisti laiką. Štai keletas smagių detalių, priversiančių nusišypsoti net užsukus nusiplauti rankų. 

Vandeniui atspari užrašų knygutė

Jei maudantis duše jums kilo šauni idėja, nebėra rizikos ją prarasti. Tiesiog galite brūkštelėti ją ant vandeniui atsparių lapelių. Šią užrašų knygutę, kainuojančią 24 litus, kaip ir visus kitus žemiau pateikiamus aksesuarus, galima įsigyti internetinėje parduotuvėje amazon.com

Spalvotas dušas

Maudytis po ryškiai raudonu ar mėlynu vandeniu ne tik smagu, bet ir labai praktiška. Prie dušo galvutės pritaisytas į šilumą reaguojantis šviesos diodas padeda suprasti koks vanduo teka. Jei skleidžiama mėlyna spalva – šaltas vanduo, jei raudona – įkaitęs. Už 75 litus įsigijusieji šią prekę, praranda galimybę papulti po šaltu dušu ir susigadinti nuotaiką.

iPod grotuvo laikiklis tualete

Klausytis muzikos per savo mylimąjį iPod grotuvą dabar galite ir tualete. Žinoma, nekeldami jam jokio pavojaus. Tiesiog įsistatote jį į tualetinio popieriaus drėgmei atsparų dozatorių, kuris atlieka ir garsintuvo, ir įkroviklio, ir laikiklio funkcijas. Kaina – 72 litus.

Kempinė-mikrofonas

Nors laiptinėje sutikus kaimyną įsivyrauja nejauki tyla, neatsisakote padainuoti duše. Kad įsijausti būtų dar lengviau, už 19 litų galite įsigyti mikrofono formos kempinę.

Klozeto šildytuvas

Jeigu jums nepatinka prisėsti ant šaltų klozeto kraštų, šis dangtis-šildytuvas privalo atsidurti jūsų namuose. Kaina – 96 litai.

Nosis-muilinė

Tiesiog reikia paspausti dešinę šnervę ir pro kairiąją išbėgs muilas. Gamintojai rekomenduoja naudoti žalią muilą, nes taip dar smagiau. Turbūt suprantate kodėl. Šią linksmą muilinę galima įsigyti už 43 litus.

Vandens ir laiko taupyklė

Mėgstantiems ilgai praustis duše ir dėl to visur vėluojantiems bei gaunantiems milžiniškas sąskaitas už vandenį, šie spygliai – tikras išsigelbėjimas. Kuo ilgiau jūs stovite po vandeniu, tuo spygliai labiau pučiasi. Galiausiai likti dušo kabinoje tampa nebeįmanoma. Kaina – 60 litų.


Pastos dozatorius

Nervina vonioje besimėtančios tuščios pastos tūtelės? Arba kriauklėje ant grindų užtiškus pastai likusios dėmės? Už 31 litą galite įsigykite pastos laikiklį-dozatorių, kuris padės jums išspręsti šias problemas.

„Barzdaformė“

Tai atrodė, kaip pokštas, bet iš tikro – labai patogu. Tiesiog skusdami aplink ją, vyrai labai lengvai gali išgauti norimos barzdelės formą. Šią priemonę siūloma įsigyti už 48 litus.

Rankšluostis „Du viename“

Labai linksmas ir praktiškas rankšluostis. Vieną dalį galite naudoti šluostytis veidui, o kitą – likusiam kūnui. Užrašai padeda nesusimaišyti. Toks rankšluostis kainuoja – 31 litas.

Dušo užuolaida-žadintuvas

Kiekvieną rytą atėję į dušą ir pamatę čia kruvinas rankų žymes, tikrai nebenorėsite grįžti atgal į lovą. Šią išbudinančią priemonę galima įsigyti už 46 litus.

Laikas.lt

namų interjeras, vonios aksesuarai, vonios kambario interjeras

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai