TOP 15: geriausios reklamos – su socialiniu prieskoniu (Video)

Apie reklamas rašantis interneto portalas „AdMe.ru“ išrinko geriausias gegužės mėnesio reklamas, kuriose – „Audi“ antausis konkurentams, saugos diržai, kurių neprisisegęs žuvo garsusis teroristas Osama bin Ladenas, automobilyje „Toyota“ rastas laiškas ir dar daugelis kitų originalių sprendimų.

Konkurencinėje kovoje: kaip BMW, „Lexus“ ir „Mercedes“ savininkai veržiasi į „Audi“ automobiliusTikroji Osamos bin Ladeno žūties priežastis – neprisisegti saugos diržai„Negaliu laukti, kol užaugsiu“: Airijos judėjimas prieš žiaurų elgesį su vaikaisPusamžio senumo „Toyotą“ įsigijęs puertorikietis po automobilio sėdynę rado laišką, kurį nusprendė grąžinti buvusiam savininkui, o šis...Pribaik savąjį „Mini Me“: Vyrai, laukas atsikratyti pilvuko, kuris trukdo jūsų gyvenimo kokybei. Sveika mityba ir sportas jus išgelbės.

Socializacija šeimoje: dainuojantys berniukai ir mergaitės ragina mamas daugiau laiko praleisti su jais, o ne socialinio tinklo svetainėje „Facebook“.BMW 5-serija: „degalų“ atsargų prireikia vairuotojui, bet ne automobiliuiFotografijos žurnalo „The Camera Store“ reklamoje – apsišaudymas blykstėmisVirtualus dienoraštis nuo vaikystės iki jaunystės – tėvų dovana mažyliui. Tereikia interneto „Google“, „Gmail“, „Picasa“, „Maps“, „Youtube“... ir dar nesukurtų. Žinutė butelyje – su paslėpta kramtomos gumos „Vigorsol“ jėga„TiJi TV“ kanalas vaikams atskleidė, kodėl pandos „nespalvotos“Nepalaužiamas „Volkswagen Tiguan“„Audi A1“: ne dydyje esmė. Apie automobilį, kuriam nesvetima galia, jėga ir visi „Audi“ šeimos bruožaiTylesnio už „Lexus“ nėra. Reklamai biudžetas – ne pats svarbiausias. Pakanka ir mielo „namūdinio“ vaizdelio – mamos pastangų išblaškyti vaiko nuobodulį.Kodėl skruzdėlės keliauja drauge? Atsako Belgijos autobusų kompanija „De Lijn“ „Nestea“: amžius – ne riba. Žaisk „butelį“ paplūdimyje ir įsitikink.
 

Laikas.lt

reklama, reklaminė akcija, reklamos kampanija

Naujausi komentarai
lez2
2011-06-03, 23:26
įdomiai... tarp kitko, nestea reklama patiko labiausiai ;D o pandos tikrai gaila, juk ,,nespalvota''... gera reklama ir su mašinomis;D būtų tikrai geras, jei vilkikas vežtų geras mašinas, ir kiti žmonės į jas kartųsi dėl to, kad norėtų turėti jas ;DDD
2011-06-03, 22:26
Joa, daugiau nestea nebegersiu :DD
am
2011-05-31, 19:49
Man net pagailo pandutes ;)
Lu
2011-05-31, 17:24
Geeras, kiek skirtingu emociju ir ideju.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai