Talentų banke - stilistė Vismantė Gabrielė ir makiažo specialistė Urtė

Šio „Laikas.lt“ žurnalo numerio viršelį įamžino fotografas Artiom Ištuganov, o jam talkino dvi talentingos merginos – stilistė Vismantė Gabrielė Mičiulytė ir makiažo specialistė Urtė Linkevičiūtė.

Jos taip myli madą ir fotografiją, jog fotosesijų atmosferos bei stilistikos kūrimą laiko ne darbu, o malonumu. Pasak jų – įvaizdžio kūrimas yra puiki galimybė išreikšti save ir realizuoti originalias idėjas. Vismantė ir Urtė tikisi, jog skaitytojai neliks abejingi šio „Laikas.lt“ numerio viršelio koncepcijai ir žada įgyvendinti dar ne vieną sumanymą!

Merginos savo kūrybiniu entuziazmu neretai dalinasi su Kaune įsikūrusios studijos „Fotosintezė” komanda, kuri siūlo itin plataus profilio menines fotosesijas. Čia fotografai bendradarbiauja su stilistų ir visažistų komanda, siekdami sukurti išskirtinius fotomodelio asmenybę atskleidžiančius įvaizdžius.


Daugiau informacijos rasite Fotosinteze.lt

Laikas.lt foto galerijoje - keletas nuotraukų iš bendrų „Fotosintezės“ projektų:

Fotografe: Rasa Kijakauskienė
Makiažas: Agnė Ivanauskaitė, Axinija Puodytė
Stilius: Vismantė Gabrielė Mičiulytė
Modelis: Kamilė (PMST), Ernesta K.


BALSUOKITE UŽ JUMS LABIAUSIAI PATINKANTĮ TALENTĄ!

Kiekvieno mėnesio žurnalo numeryje bus spausdinamas interviu su Jums labiausiai patikusiu talentu.

Turite talentą? Susipažinkime! Praneškite apie save adresu: [email protected]. Sukursime nišą Jums ir Jūsų talentui pristatyti, kur būsite matomas ir gerbiamas „non stop“. Ir dar – pačius geriausius pristatysime kiekviename žurnalo numeryje!

Praneškite apie save! Mes padėsime Jūsų sėkmės istorijai augti!

Artiom Ištuganov, Fotosintezė, Urtė Linkevičiūtė, Vismantė Gabrielė Mičiulytė

Naujausi komentarai
Ivy
2011-06-24, 15:34
Kažkas įdomesnio įprastoje aplinkoje; labai gražu!!!! Šaunuolės! Modeliai nuostabūs, fotografė - liuks, rūbai, makiažas - nuostabu!
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai