Pop Star Bare – diskoteka su „Hed Kandi“ atstovu iš Australijos ir pižamų naktis

Gražiausių ir seksualiausių diskotekų Ibizoje, Majamyje, San Tropeze ar Honkonge šeimininkai „Hed Kandi“ gegužę nušvies ir POP STAR BAR žvaigždę. Vieno garsiausių diskotekų „brendo” „Hed Kandi“ atstovas, įveikęs 12 000 kilometrų, atvyksta į Kauną.

Jau šį penktadienį, gegužės 14 d., vasara tikrai ateis. Kauno šokių muzikos ir kokteilių bare POP STAR BAR - naktis „Sweet & Sexy” su svečiu iš Australijos, „Hed Kandi“ rezidentu Levi 5star. Šeštadienį Kaune baigsis krizė, nes visi puls pirkti pižamų. Antrasis teminis „Pižamų vakarėlis“. „Mūsų šūkis: „visi su pižamom – visi lygūs!“ - juokauja baro atstovai.

"Hed Kandi“ - vardas, nekeliantis abejonių

Penktadienio svečias Levi 5star yra jau net penkiolika metų žinomas Australijos house muzikos didžėjus, grojantis 60-čiai tūkstančių žmonių Sidnėjaus festivalyje „Big Out“. Maža to, jis yra oficialus „Hed Kandi“ rezidentas Australijoje. O jie ima tik pačius geriausius.

Iškalbinga, kad prieš kelis metus išleistas Levi 5star singlas „Third Time“ tapo vasaros hitu ir pasiekė net penktąją D. Britanijos klubinių hitų topo vietą. O jo įrašus liaupsino net pats Rodger Sanchez. Bet tai dar ne viskas, nes kiečiausių Australijos klubų rezidentas nuolat groja su Sarah Main, Ian Pooley, Adam Freeland, Bodyrox ir kitais.

„Hed Kandi“ vakarėliai ir rinkiniai žinomi visame pasaulyje, kur bebūtum. Mums asmeniškai „Hed Kandi“ „brendas” labai patinka. Esame tikri, kad šio penktadienio diskoteka „Sweet & Sexy” - tai naktis, kurią praleidęs nesuprasi, kas yra DIDIEJI šokiai,“ – sako šokių muzikos ir kokteilių baro „POP STAR BAR“ atstovi.

Šeštadienį – pusnuogis pižamų vakarėlis

Šeštadienį, Kauno parduotuvių štilį pralaužusi, visus sužavėjusi POP STAR BAR pižamų naktis grįš į eterį. Kalbama, kad per pirmąjį pusiau nuogą vakarėlį Kaune, pakilo pižamų pardavimai, todėl atsižvelgdami į Pižamų asociacijos prašymus, baras kviečia išsirengti vėl. Iki pat naktinių.

Aišku, „dreskodas“ nėra vienintelė šio vakaro vinis. Muzika, muzika ir dar kartą muzika. Už pulto - disco stiliaus profesionalas iš Pajūrio - Mindas, toliau - Modaco bei viską įrėminantis house muzikos Čiurlionis – DJ Karalius. Bus taip gerai, kaip atostogos, kur nors Bora Bora saloje.

Laikas.lt

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai