„Pitstop Pizza” – raudona gaiva pačiame Vilniaus centre

„Pitstop Pizza”, įsikūrusi pačioje senamiesčio širdyje – Vilniaus gatvėje, jau iš tolo šviečia ryškiai raudona spalva ir traukia smalsuolius užeiti vidun, kur pasitinka plačios darbuotojų šypsenos. Laikas.lt prieš pakviesdamas ten konkurso nugalėtojus, nusprendė apsilankyti ir savais receptoriais įvertinti siūlomus malonumus.

Reikėtų pradėti nuo malonaus pastebėjimo, jog tai nėra dar viena vieta, kur surūgusio veido padavėjas numes ant stalo meniu, o ko nors paprašius jus palydės piktas jo ar jos žvilgsnis. Aptarnavimas čia itin malonus: jauni darbuotojai maloniai aptarnauja ir draugiškai pataria įvairiais su meniu susijusiais klausimais.

Apetitą žadinančios spalvos

„Pitstop Pizza” vidaus aplinka išpuoselėtai tvarkinga, galbūt šiek tiek norėtųsi jaunatviško chaoso, kas tokiose vietose atrodo šarmingai, tačiau tai turbūt dėl to, jog ši vieta visai neseniai atsidarė, tad viskas priešakyje. O pats interjeras tikrai stebina – atrodo, prinokusio pomidoro raudona spalva galėtų rėžti akį, tačiau panašu, jog dizaineris pasirinko gudrų sprendimą – kelios užkandinės sienos nudažytos kontrastinga - šviežiai žalia spalva. Būtent šis kontrastas suteikia net tik nuotaikingumo ir gaivumo įspūdį, tačiau ir žadina apetitą, mat žalia ir raudona derinys – dažnas picoje sutinkamas spalvinis kontrastas.

„Pitstop Pizza” interjero tematika – „Formulė-1”, šio sporto gerbėjams yra į ką pasidairyti - ant sienų iškabinti „Formulė-1” lenktynių akimirkos. Yra čia ir vaikams kampelis, kuriame kiekvienas mažylis ras sau veiklos, kol bus iškepta jūsų pica. Na, o visiems kitiems picerija siūlo šūsnį lengvo skaitymo žurnalų.
Tiesa, vienas nepatogumas visgi yra – pasirodė šiek tiek nesuderinti stalų ir kėdžių aukščiai. Stalas yra žemiau nei reikėtų, todėl aukštesniems tektų valgyti kiek susikūprinus.

Pica per penkias minutes!

Žinote, kokia yra sėkmingų picerijų paslaptis? Taip, skanios picos, jūs teisūs, tačiau taip pat ir sudarytos sąlygos lankytojams patiems stebėti, kaip yra gaminama jam skirta pica. Tai gali pasiūlyti ir ši picerija.

„Pitstop Pizza” apsilankėme intensyviu pietų metu, buvome nusteikę savo pietų palaukti mažiausiai 10 min., tačiau supratome, jog picerijos pavadinimas ir formulės motyvai jau savaime diktuoja supratimą, kad čia laukti nėra ko! Gardi margaspalvė pietums skirta pica netrukus buvo patiekta ant stalo.

"Savas" meniu

Picerijos meniu nėra ypatingas savo turiniu, tačiau pakankamai gausus: daugiau nei dvidešimt picos rūšių, penkios salotų rūšys bei keturi traškios vištienos rinkiniai. Galbūt šiek tiek primiršti galėtų jaustis vegetarai, kuriems pasirinkimas žymiai susiaurėja.

Kainos čia – labai palankios jaunam miesto žmogui, picos kaina nuo 6.9 Lt. iki 20.9 Lt. O tikriesiems picos gurmanams yra galimybė įsigyti lojalumo kortelę, kuri suteiktų nuolaidas visoms užsisakytoms picoms. Beje, nuolaidos čia taikomos ir tarptautinio studento pažymėjimo (ISIC) turėtojams, jiems suteikiama 10 proc. nuolaida.

Gerbėjai buriasi pamažu

Nors picerija atsidarė dar visai neseniai, bet akivaizdu, kad jau spėjo sutraukti savo klientų būrelį bei... prikviesti kino menininkus, kurie visai neseniai „Pitstop Pizza” filmavo sceną trumpametražiui filmui.

Ši vieta puikiausiai patiks tiems, kurie alkio pagauti miesto centre nori pasisotinti greitai, skaniai ir pasikrauti naujos energijos. Picomis piktnaudžiauti nėra sveika, tad būtinai išbandykite ir užsienyje taip paplitusius traškios vištienos kompleksus su salotomis. Gero laiko!

Laikas.lt
Fot. Eglė Ivanauskaitė

Naujausi komentarai
vida
2011-01-11, 00:32
Nejuokinkit, kokie jie konkurentai???
zita
2010-06-06, 18:20
NESAMONE, SITIE KONKURSAI.....EILERASCIAI TAI TYLIU KOKIE NESAMONINGI.....IR PORTALAS....NIEKADA NEUZEISIU DAUGIAU VISKA KOPINA IS KITU PORTALU...
Inga
2010-06-01, 18:27
skanu ir miela! tapau nuolatine kliente;)
gurmane
2010-05-18, 12:37
nepasakyciau, kad kainos lb mazos, geriau likti prie senogero makdonaldo
fashistas
2010-05-17, 18:42
konkurentai mc donaldui:)))
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai