Klube „Pacha” meilės „techno“ stiliui išraiška su „Tiefschwarz“

Gegužės 14 dieną, penktadienį, į Vilniaus klubą „Pacha” atkeliauja tamsi muzikinė naktis su Berlyno „techno” pažiba – „Tiefschwarz“. Šiam brolių Basti ir Ali projektui, jau 20 metų žavinčiam pasaulį gilaus skambesio melodijomis, Vilniuje atstovaus Ali.

„Pacha Loves Techno“ renginyje pasirodys dar vienas ypač retai Ibisos ambasada vadinamame klube „Pacha“ grojantis svečias – „Techstylism“ komandos narys Pagalvė. Kartu prie pulto stos du „Pacha Vilnius“ rezidentai - Andy Lau ir Virus J, žadantys sielą užburiantį „techno“ muzikos paradą.

Gili tamsa iš Vokietijos

„Tiefschwarz“ - tai naktis. Tokiais brolius laiko Vokietijoje, Europoje ir visame pasaulyje. Pradėję karjerą dar 1990 metais, broliai Ali ir Basti visų pirma buvo išgirsti Vokietijos „reiverių“. Tai buvo laikmetis, kai sparčiai augo visa šokių muzikos kultūra, o broliai buvo vieni iš tų, kurie puoselėjo ją ir tobulėjo kartu. 1996 pradėjus dirbti su Peteriu Hoffu Štutgarte, pasaulį išvydo projektas „Tiefschwarz”. Į lietuvių kalbą išverstas šis pavadinimas reiškia gilią tamsą. Pavadinimas, tiesiogiai atspindintis muzikos nuotaikas, kaip mat pradėjo traukti klausytojų būrius, o pirmas singlas „Music“ buvo išleistas ne tik Europoje, bet ir už Atlanto.

Albumai „Ral 9005” ir „A Little Help For Your Friends“ 2000-2002 metais tapo vizitine „Tiefschwarz“ kortele. Nuo to laiko projekto pasirodymų grafikas išsiplėtė iki Australijos, JAV, Brazilijos, Rusijos bei didžiųjų Europos klubų.

2003 metais, kai broliai persikėlė į Berlyną, jų karjera toliau kilo kaip ant mielių. Per dvylika mėnesių jie sukūrė remiksus „Groove Armada“, „The Rapture“, Cassius, Lopazz bei kitiems šokių muzikos grandų kūriniams. Brolius įvertino Kelis ir Missy Elliot, o vėliau, 2006 metais, pasirodė „Tiefschwarz“ sukurtos Madonnos bei „Depeche Mode“ dainų “techno” versijos.

Gegužės pabaigoje parduotuvių lentynose pasirodys naujas „Tiefschwarz“ albumas „Chocolate”. Oficialus albumo pristatymo turas planuojamas vasarą, tačiau jau šį penktadienį kelis jo kūrinius galės išgirsti ir įvertinti visi apsilankę klube „Pacha“.

Šeštadienio dvikova – R‘n‘B prieš „house“

Šių muzikos pakraipų samplaika tampa vis populiaresnė visoje Europoje. R‘n‘B bei „hiphopo“ didžėjai vis dažniau į savo grojaraštį įtraukia „house“ stiliaus melodijas, o tokios žvaigždės, kaip Davidas Guetta, pastaruoju metu vieną po kito „kepa“ kūrinius su Akon ar Kid Cudi.

Šią dviejų stilių sintezę šeštadienį pateiks du klubo „Pacha“ rezidentai - Santi Touch & Black B.

Laikas.lt

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai