Skani protesto akcija „Už laisvę valgyti varškę“ (Foto)

Būrys vilniečių ketvirtadienį susirinko Vilniaus mokytojų namų kiemelyje į komišką protesto akciją „Už laisvę valgyti varškę“.

Akciją organizavo spontaniškai susikūrusi grupė NVVGA (Nacionalinės varškės valgytojų gynėjų asociacija).Taip socialiniame portale "Facebook" susibūrę entuziastai reagavo į žinią, kad čia vykusio „Anties“ koncerto metu vilnietei rašytojai Zitai Čepaitei neleista įsinešti grūdėtos varškės pakelio.

Nacionalinė varškės valgytojų gynimo asociacijos manifeste rašoma:

„Išties gi, mes, kaip normaliausi žmonės iš namų neinantys be pakelio varškės, negalime suprasti, kaip kas nors gali kėsintis į mūsų prigimtinę teisę neštis pakelį varškės į koncertus, restoranus bei kitus balius. Tai yra baisi neteisybė bei tautos genocidas. Mes pranešame, kad mes be varškės nenurimsim.... Boikotuosim visas tas “terasas vasaras”, katros neleidžia įsinešti varškės. raginame liaudį sukilti bei surengti mitingų, kuriais parodytumėm savo pasipiktinimą ir apgintumėm savo laisves.“

Žinoma, šios asociacijos poelgiuose galime ižvelgti didelę ironijos gaidelę, kad istorija apie varškę pateko net į pirmuosius vieno didžiausių Lietuvos dienraščių puslapius. 

Ir nors šiandien Vilniuje visą dieną plaupia lietus, tai nesutrukdė negausiam varkšės mylėtojų būreliui susirinkti į protesto akciją. 

O Jūs, ar palaikote varškės mylėtojus? Ar kovotumėte už teisę į renginius neštis varškės indelius?

Laikas.lt
Nuotr. Dainiaus Labučio (ELTA)

Antis, Už laisvę valgyti varškę, varškė

Naujausi komentarai
tai
2011-07-29, 17:32
reikia laukt kad ir alaus gereju asociacija atsiras kuri ims visaka baikotuoti, kodel ten tik vienos rusies alus, kodel nuo 22val nebegaliu jo isigyt ir namuose isgert? kodel i koncerta negaliu atsinestbokalu is ko gert skaniai alu? seip jei dar nezinot nuo 3metu zmogaus organizmas nebepajegia virskint pieno produktu tame tarpe ir varskes. tad neskleiskit ereziju apie sveika gyvensena, amerikoj senai bandoma iaiskint kad pieno proguktai kaip ir Coca Cola tokio pat pavojingumo
Gerda
2011-07-28, 19:14
Kvailyste... Ir as megstu varske,bet..
Ieva
2011-07-28, 17:45
Neturi ką veikt žmonės... ABsurdas kažkoks
rasa
2011-07-28, 16:25
nesamone kažkokiaaa
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai