„Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ – naujas Izolinos įvaizdis

Konkurso „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ nugalėtojos Giedrės pasikeitimą jau matėme, o dabar atėjo metas antros vietos laimėtojo Izolinos naujam įvaizdžiui.

Šį kartą tiek naują šukuoseną, tiek makiažą darė ir stiliaus klausimais patarė  „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoja Džiuljeta Petrulienė.  O fotostudijos  „Fotosintezė“ fotografė Rasa Kijakauskienė dar kartą mielai sutiko pagelbėti fotografuojant antrą pasikeitimų akcijos dalyvę.  Dž.Petrulienė su Izolona susitiko sekmadienį ar kartu praleido visą dieną. Stilistės komentaras:

„Atvykusi pas mane Izolina buvo tamsaus vario plaukų spalvos, ryškios asimetrijos kirpimu. Mano manymu, spalva šiek tiek per tamsi tokiam linksmam ir optimizmo pilnam žmogeliukui, todėl nusprendžiau ją pašviesinti ir paryškinti šviesiomis ryškiomis vario sruogomis.

Izolinos veido forma šiek tiek pailga, tad ilgėjantis kirpimas viename šone optiškai ilgina veido formą, todėl suploninau ir tolygiai iškarpiau ilgėjantį kirpimą šone, vis dėlto asimetriją išlaikiau. Šukuoseną formavau plaukų formavimo putomis, užriesdama galiukus į viršų, tai suteikia žaismingumo, linksmumo.

Makiažą atlikau parinkus tinkamas spalvas šviesiam rudens tipui-žalsvi, gelsvi, smėlio spalvos šešėliai akių vokams, persiko spalvos skaistalai bei lūpų blizgesys. Blakstienų liniją paryškinau juodu pieštuku suteikdama žvilgsniui paslaptingumo.

Drabužius pasiūliau Izolinai rinktis šviesesnių, pastelinių atspalvių su ryškesniu akcentu-skara, sage, kitais aksesuarais. Izolinos stebėtinai graži figūra (smėlio laikrodžio formos), kuriai tinka moteriškumą pabrėžiantis rūbų stilius, (įliemenuoti švarkeliai, suknelės, palaidinės, diržai, išryškinantys liemenį)".

Kaip teigia Džiuljeta, Izolina išvyko patenkinta rezultatu ir  linksmai pokštavo, jog apturėjo puikią atrakciją ir dabar teks lėkti į šokius, nes jaučiasi atjaunėjusi ir žavinga. O pati Izolina teigė, kad „labai didžiuojasi ir džiaugiasi ta moterimi, kuri išėjo iš salono".

Laikas.lt
Nuotr. Rasa Kijakauskienė
fotostudija „Fotosintezė“

Femina Bona, Fotosintezė, įvaizdžio kūrimas, pasikeitimo akcija, Pasiryžk naujam įvaizdžiui, pDžiuljeta Petrulienė

Naujausi komentarai
2012-01-18, 16:35
Labai įspūdingai pasikeitete, super
Aura
2011-10-10, 23:24
Šaunuolė Izolina, kad ryžotės pokyčiams :) Naujas įvaizdis Jums labai tinka, atrodote puikiai! :)
2011-10-07, 20:37
Izolinut,jau ir taip tu graži moteris,o po pasikeitimų....tai jau iš vis nerealiai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lina
2011-10-06, 16:48
Labai jau išdailino, ypač kai pasižiūri tas nuotraukas be makijažo :) tai skirtumas labai ryškus. Aišku realybėje atrodai ir taip puikiai (žymiai geriau nei toje nuotraukoje prieš pasikeitimą :))
Violeta
2011-10-06, 13:32
Oho!!!...Minus 15-20 metų...:) Nuostabiai atrodote,Izolina!
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai