Konkurso „Augink, fotografuok ūsus ir laimėk snieglentę“ dalyvė Gintarė

Laikas.lt kviečia visus dalyvauti MOVEMBERD Lietuva kampanijoje ir siųsti savo ūsuotas nuotraukas. Šį kartą dalyvių neribojame - siųskite tik pradėtų auginti ūsų nuotraukas, siųskite dirbtinių, siųskite senas, siųskite prifotošopintas. Mums svarbiausia - kad siųstumėte ir skleistumėte šią žinią kitiems. Taigi, trumpai drūtai:

Movember lietuva

1. Nusifotografuok, prirašyk, kodėl palaikai MOVEMBER, ir siųsk [email protected]
2. Kur viskas vyks? Laikas.lt ir MOVEMBER „Facebook'e“.

3. Dalyvių amžius, lytis ir saviraiška neribojama.
4. Kas ūsams iš to? Patys įdomiausi laimės kampanijos rėmėjų padėkas: vyriškų drabužių parduotuvė CELIO sušildys, ONE.LT nuotykių parkas sukels adrenalino, o CSC TELECOM pastatys ant nerealiai čiuožiančios SNIEGLENTĖS.
O mes pristatome pirmą dalyvę - vestuvių planuotoją Lapę, kuri laiške MOVEMBER kampanijai rašo: „Visaip kaip palaikau šitą iniciatyvą ir siunčiu savo ūsus".

Antroji akcijos dalyvė išties originali. Pristatome Gintarę ir jos nerealią kepurę. Štai ką mergina rašo kampanijos rengėjams: „Lapkričio 1 dieną pradėjau rūpintis ūsais. Kadangi tikrųjų negaliu užsiauginti, tenka suktis kitaip, visiškai kitaip. Kodėl?

  • Pirma: būtina palaikyti Movember projektą ir apie jį komunikuoti.
  • Antra - ūsai yra puikus dalykas, kuris gali pagražinti bet kurį daiktą (ne tik veidą) ir mano megzta kepurė yra pavyzdys".

Linkėjimai, Gintarė Škutaitė.

Movember, Movember judėjimas, prostata, prostatos vėžys, prostatos vėžys gydymas, ūsai, vėžys

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai