Pasidaryk pats. Pufas iš plastikinių butelių

Jau ne vieną kartą bandėme parodyti, kaip galima naujam gyvenimui prikelti nebenaudojamus daiktus. Šįkart pabandykite iš tuščių plastikinių butelių pasigaminti pufą. Daiktas reikalingas ir lengvai padaromas. Taigi pirmyn!


1. Butelius apvyniokite lipnia plėvele.

2. Iš kartono iškirpkite du ratus (tai bus pufo viršus ir apačia) ir sutvirtinkite juos lipnia plėvele.

3. Iš porolono iškirpkite du apskritimus ir stačiakampį. Apskritimai turėtų būti tokio pat dydžio kaip ir iškirptieji iš kartono. Stačiakampio dydis privalo atitikti pufo šono dydį. Gautas dalis sujunkite, t.y. susiūkite jų kraštus.

 


4. Iš senų trikotažinių marškinėlių pasiūkite pufui užvalkalą. Užvalkalą galima pasiūti siuvimo mašina. Žinoma, reikėtų palikti reikiamo dydžio kiaurymę, kad būtų galima užvalkalą užmauti ant pufo konstrukcijos. Tada kiaurymę užsiūkite rankomis.

5. Jei norite, kad pufas atrodytų solidžiau, pagaminkite jam dar vieną užvalkalą - tiesiog jį numegzkite. Pufo apačiai galite panaudoti iš audinio iškirptą apskritimą.

6. Atskiras dalis susiūkite - viršutinę dalį, t.y. apskritimą, sujunkite su šonine, t.y. stačiakampiu, na o stačiakampį sujunkite su apatine pufo detale, t.y. iš audinio iškirptu apskritimu.

Uzsidirbkpats.lt
Šaltinis: zakladki-nadin.blogspot.com


pasidaryk pats, pufas, pufas iš butelių

Naujausi komentarai
Dana
2014-06-19, 19:17
Kad buteliai nesusiplotų ir netraškėtų į juos reikia įpurkšti truputį makroflekso.Butelis tampa tvirtesnis ir netraška,išbandyta.;)
2014-01-11, 23:36
Jei teigiate.kad šis pufas neišlaikys žmogaus svorio,tai galit patikrinti ir įsitikinti,o jei nebandėte tai nesakykite ko nežinote.Autoriai labai ačiū už gerą idėją ji tikrai gera ir labai ekonomiška tai dariau kartu su vaikais,jie klijavo butelius,o man teko pasiūti užvalkalą,tik aš dar įsiuvau užtrauktuką,kad galėčiau nuvilkti ir išplauti,dar galima dekoruoti,padaryti kaip žaislus vaikams bus įdomiau.
pilkasvilkas
2013-11-24, 19:30
elementarioji fizika - o ir logika elementari - fotkėje buteliai su užsuktais kamščiais, o jei kas nors to nežinodamas paliks kamščius neužsuktus - pufas suspaudus pilnai tikrai neišsities
mantas
2013-01-06, 22:06
daug ishlaikytu buteliai, ant vieno gali atsisesti jei pavyks atsisesti ir tikrai ishlaikis..
To ramu>
2012-01-18, 08:35
Jooo... Su sveika logika prasilenki ir stipriai... :))
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai