„Berlin“ su „NO DJ‘s“ ir Baiba vaišins muzikine mišraine

Šeštadienį Vilniuje esantis kokteilių baras „Berlin“ visus vaišins Viktoro Diawaros projekto „No DJ‘s“ muzikine mišraine, paskaninta talentingosios Baibos Skurstenės vokalu.

Gerų vakarėlių lankytojams puikiai pažįstama „No DJ‘s“ komanda užkurs neeilinę pirtį šokių aikštelėje, kurie miksuodami iki skausmo pažįstamus hitus privers juos skambėti naujai.

Kaip sako Viktoras Diawara, nė vienas iš jų komandos nėra rimtai dirbę prie pulto, tačiau atsistoję į diskžokėjaus vietą sugeba taikliai miksuoti muzikinius kūrinius. „NO DJ‘s“ drauge su neeilinio vokalo savininke Baiba pristatys žinomų atlikėjų hitus, kurie sumaišyti tarpusavyje įtrauks nauju skambesiu.

„Mash – up‘ais“ vadinama dainų miksavimo forma jau prieš kurį laiką išpopuliarėjo užsienyje, o pirmieji tokie „NO DJ‘s“ žingsniai Lietuvos klubuose nepaliko abejingų. Iš kolonėlių vienu metu gali pasigirsti sukomplektuoti tokių grupių ir atlikėjų, kaip „The Beatles“ su „Cypress Hill“, „Queen“ su „Outkast“ ar Lady Gaga su Adele, kūriniai.

Bare „Berlin“ gerai žinomus kūrinius gyvai atliks jau kelis metus Lietuvoje gyvenanti profesionali džiazo dainininkė iš Latvijos Baiba Skurstenė. Daugybės tarptautinių muzikinių apdovanojimų laimėtoja Baiba, dirbusi su „Tabami“ projektais, „Skamp“ ir kitais garsiais Lietuvos atlikėjais, ne tik puikiai techniškai valdo vokalą, bet savo charizma ir temperametu pripildo vakarėlį reikiama nuotaika.

Laikas.lt
 

Baiba, Berlin, naktiniai klubai, no Djs, savaitgalio renginiai, Vilniaus klubai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai