Paplūdimio mada arba koks maudymosi kostiumėlis tau tinka

Pagal meteorologų prognozes, ši vasara bus ypač karšta, todėl, regis, šį sezoną jums teks praleisti nemažai laiko prie vandens telkinio. Maudymosi kostiumėliams taip pat galioja mados tendencijos, tad, jeigu norite ir paplūdimyje atrodyti madingai, rinkitės maudymosi kostiumėlius pagal paskutinę madą.

Vientisas maudymosi kostiumėlis – privalomas šios vasaros pirkinys

Regis, šį sezoną beveik visi dizaineriai kaip susitarę nusprendė atsisakyti nuogumo – dviejų dalių bikinio ir stringų, o moters kūną pridengti vientisu maudymosi kostiumėliu. Pastarasis tiesiog privalo atsidurti tavo vasaros drabužių must have sąraše.

Šį kartą maudymosi kostiumėliai išsiskiria ne tiek savo spalvingumu, kiek dizainu – ypač madingi maudymosi kostiumėliai asimetriški ir su tarsi iškarpytomis detalėmis, taip subtiliai atidengiant moteriškas kūno linijas. Daugelis vienos dalies maudymosi kostiumėlių atrodo lyg sudaryti iš dviejų, tačiau įvairiais būdais ir priemonėmis sujungti į vieną.

 

Maudymosi kostiumėlių madoje - subtilus moteriškumas

Daugiausia dėmesio dizaineriai skiria maudymosi kostiumėlio formai, kuri turi pabrėžti moteriškumą, todėl ieškoma įkvėpimo vakarinėje aprangoje. Maudymosi kostiumėlių linija Badgley Mischka panaudoja būtent šį moteriškų drabužių stilių, tiksliau, paskutines šio stiliaus tendencijas, kurios visą kostiumėlių kolekciją įprasmina moteriškumo ir formalumo išraiška.

 

 Nors vienos dalies maudymosi kostiumėliai pridengia didžiąją kūno dalį, visgi siekiama šie tiek subtilaus nuogumo. Todėl dizaineriai siūlo vientisus maudymosi kostiumėlius be petnešėlių ar su apnuogintu pečiu.

Taip pat daug dėmesio skiriama kaklo linijai – šiemet patys madingiausi kostiumėliai su labai gilia iškirpte, kartais siekiančia net apatinę pilvo sritį. Neprašausite, jei pasirinksite maudymosi kostiumėlį ir su gilia iškirpte nugaroje arba korseto tipo kostiumėlį.

 

Maudymosi kostiumėlių kūrėjai demonstruoja savo išmonę

Kai kurie dizaineriai, tokie kaip Luiza Bonadiman, absoliučiai atsisako bet kokio nuogo kūno deklaravimo ir siūlo maksimaliai moters linijas dengiančius maudymosi kostiumėlius. Jie ypatingi tuo, kad su jais į maudymosi kostiumėlių madą įvedama naujovė – kostiumėliai su rankovėmis. Rankovės gali būti trijų ketvirčių ilgumo, iki pat plaštakų ar vieno peties rankovė. Pati tinkamiausi spalva – juoda, tačiau galima rinktis ir kitus neutralius atspalvius: baltą, pilką, tamsiai mėlyną, rausvą ir pastelinius tonus. Šie maudymosi kostiumėliai ne itin patogūs vasarą, tačiau toms, kurios mėgsta išsiskirti ir atrodyti ekstravagantiškai, jie puikiai tiks.

 

Nepamiršti dviejų dalių maudymosi kostiumėliai

Jeigu vis dėlto esate visu 100 procentų prieš vientisus maudymosi kostiumėlius, galite rinktis ir sudarytus iš dviejų dalių, tačiau senuosius, likusius dar nuo užpraeitų metų, galite pamiršti – šį sezoną rinkitės juostos formos dviejų dalių kostiumėlį. Pirmenybę teikite vienspalviams ir neutralių tonų kostiumėliams be petnešėlių (jie gali būti puošti įvairiausias raišteliais, kaspinėliais, brangakmenių imitacijomis ir dirželiais).

 

Vintage stilius ir paplūdimyje

Maudymosi kostiumėlių dizainerė Betsey Johnson savo kolekcija deklaruoja praeities kultą – ji grįžta į 50-uosius ir 60-uosius, o jos maudymosi kostiumėlių liniją galima pavadinti flirto ir moteriškumo harmonija. Taškeliai, raukinukai, kaspinėliai – viskas kaip prieš kelis dešimtmečius, tačiau su nauju požiūriu į senai užmirštą seną. Jos kolekcijoje dominuoja dviejų dalių kostiumėliai su sijonuko tipo apatine dalimi bei vienos dalies ryškiaspalviai bei dekoruoti gėlių motyvais kostiumėliai.

 

Spalvotas ar vienspalvis?

Čia maudymosi kostiumėlių kūrėjų nuomonės išsiskiria: vieni ragina rinktis tik natūralius vienatonius atspalvius, tokius kaip juodą, baltą, pilką bei pastelinius tonus, o kiti nelinkę apsistoti ties monotonine ir blankia maudymosi kostiumėlio tekstūra. Pastarieji, siekdami novarotiškumo, pasitelkia rankomis sukurtas detales, siuvinius ir mezginius bei ryškiaspalvius audinius, gėlių motyvus ir įvairius printus, kas suteikia maudymosi kostiumėliui gyvumo, žaismingumo ir išskirtinumo.

 

Kiti paplūdimio aksesuarai

Jeigu esate preciziškos madistės ir žūtbūt norite savo apranga paplūdimyje nuo A iki Z atrodyti madingai, ant maudymosi kostiumėlio galite užsimesti lengvą tuniką – jos yra šio sezono paplūdimio topas. Iš po persišviečiamos tunikos matomas maudymosi kostiumėlio siluetas atrodys paslaptingai ir tuo pačiu metu gundančiai. Taip pat šią vasarą geriausias būdas pademonstruoti savo įdegusias kojas – ant kostiumėlio užsidėti šortus, todėl rinkitės trumpučius, bet tik ne aptemptus šortukus. Ypač tobulai atrodys maxi trumpumo šortai su korseto tipo maudymosi kostiumėliu, o visą aprangą puikiausiai užbaigs Senovės Romos gladiatorių avalynę primenančios basutės.

 

Keletą žodžių apie vyrų madą

Vyrams galioja viena pagrindinė taisyklė – jokių plačių ir ilgų maudymosi šortų. Šią vasarą rinkitės tik trumpučius aptemptus šortukus arba įprastas glaudes. Kitur apribojimų nėra: galite rinktis nuo neutralių tonų, baltų, juodų atspalvių iki ryškių ir įvairiais raštais bei aksesuarais puoštų glaudžių.

 

 

Parengė Nina Ivanova

maudymosi kostiumėlis

Naujausi komentarai
tomas
2015-04-13, 14:30
maudymosikostiumai.lt
Jura
2011-05-04, 16:47
www. maudymukai . lt
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai