„Guardian“ paskelbė geriausias 2011 m. fotografijas

Laikas.lt

Kartais pačios gražiausios nuotraukos padaromos ne profesionalų ir ne su tūkstančius kainuojančia įranga, o paprastų žmonių. Įamžindami akimirką, jie net nenumano, kad nuotrauka gali tapti pasauline sensacija.

„Guardian“ išrinko geriausias 2011 m. fotografijas, kurių dalis visai netyčia padaryta žmonių, paprasčiausiomis „muilinėmis“ arba telefonais.

Autorius Russellas Watkinas

Nuotrauka daryta Pakistane, per šalyje siautusius potvynius. Vietiniai žmonės pasakojo, kad apsemtose vietose iš vandens kyšodavo tik medžiai ir kiekvienas jų buvo apkarstytas voratinkliais.


Autorius Danas Kitwoodas

Niumarketo mieste (Anglija) veterinarijos ligoninėje fotografas stebėjo, kaip atliekamos operacijos arkliams. Į šią ligoninę skirtingoms operacijoms atkeliauja gyvūnėliai iš viso pasaulio.


Autorius Richas Lamas

„Tai buvo vienas iš tų momentų, kai riaušių policija sustojo. Taigi sustojau ir aš. Pamačiau du gulinčius žmones. Pirmiausiai, pagalvojau, kad moteris sužeista“, - pasakojo nuotraukos autorius. Tik vėliau paaiškėjo, kad niekas nebuvo sužeistas – pora bučiavosi.


Autorė Amy Weston

Kai praeitos vasaros gale Anglijoje vyko riaušės, viena fotografija išgarsėjo visame pasaulyje. Degančiame name užstrigusi moteris tiesiog šoko per langą ir greitai pabėgo.
Autorius Brianas Rasicas

Belgrade vykusiame koncerte Amy patyrė tikrą fiasko. Tuomet visi ėmė kaltinti dainininkę ir niekas nepagalvojo, kad ji turi rimtų problemų ir reikėtų ne pulti, o padėti. Nuotraukos autorius pasakoja, kad pamatę šią nuotrauką iš nepavykusio koncerto daugelis apsiverkia. Tik dabar žmonės suprato, kad vyko iš tiesų.
Autorė Lucy Young

Nuotraukoje užfiksuotas vienas reikšmingiausių 2011 m. įvykių - „Arabų pavasaris“ arba tirono Gaddafio lavonas. Autorė pasakoja, kad žmonės lavoną lankė ne todėl, kad jiems buvo gaila, o todėl, kad norėjo įsitikinti, jog po 40 žiaurių metų Gaddafio sukeltas pragaras buvo baigtas.
Autorius Rodrigo Abdas

Gvatemalos mieste, visai netoli valdžios biurų, yra kalno šlaitas, kurį reikia pereiti norint patekti į kai kurias miesto vietas. Vietiniai šlaitą vadina „Kasykla“, nes vietoje darbo ten kasinėja ir atranda aukso ar sidabro. Čia „dirbantys“ žmonės neturi vadovų ir kasinėti gali kiekvienas.


Autorė Stefanie Gordon

Vieno skrydžio į Floridą metu, kapitonas pranešė keleiviams, kad jie greičiausiai pamatys, kaip į kosmosą kylą raketa. Praėjus kelioms minutėms po paleidimo, keleiviai pamatė tai, kas nesimato iš Žemės.

Kitas nuotraukas siūlome pasižiūrėti galerijoje.

2011, fotografija, geriausios nuotraukos, guardian

Naujausi komentarai
to rokas
2011-12-29, 18:08
nu ir kas cia tokio kad paplatino kelias fantastiskas foto????? tegu....a tau nuo to geriau bus
Rokas
2011-12-29, 15:02
Man idomu kaip yra su autorinem teisem - nuotraukos juk yra kazkieno, gal autoriu, gal guardian. Kazi, ar gautas leidimas tas visas geriausias nuotraukas cia talpinti siame puslapyje? Ar si svetaine nusipirko teises i siu nuotrauku publikavima?
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai