Seksas. Tarp kosmoso ir meditacijos

Daugumai mūsų seksas ir dvasingumas — dvi visiškai skirtingos sąvokos. Bent jau tokią nuomonę suformavo „Playboy“, „Cosmopolitan“ ir kiti „sekso guru“... Tačiau seksas gali būti ir dvasingas.

Sąmonės pilnatvė pasiekiama per seksualinius išgyvenimus

Tantra — fizinių ir psichinių pratimų sistema, nukreipta į dvasinės ekstazės pasiekimą, minčių „išvalymą“. Tokią sąmonės pilnatvę galima patirti ir per seksualinius išgyvenimus. Vienas iš žodžio „tantra“ aiškinimų — tai audinys, gobelenas, įpintas į mūsų gyvenimą. Kitaip „tantra“ aiškinama kaip sanskrito žodžių „tanoti“ (sąmonės plėtimas) ir „trajati“ (išlaisvėjimas) derinys.

Taip pat „tantra“ suprantama kaip religinė filosofija, menas gyventi harmonijoje su realybe. Tantros šaknys glūdi senovės Indijoje, Tibete, Polinezijoje ir Amerikos indėnų kultūrose. Daoso ir afrikiečių tradicijose seksualinė energija naudojama dvasinei ugniai kurstyti, taip pat siekiant susilieti su kosmosu ir dieviškuoju pradu, gydyti nesinaudojant žolelėmis ar liaudies medicina.

Tantra seksualumo nelaiko kliūtimi bendraujant su dievais ar pretenduojant į dieviškąjį gailestingumą. Net atvirkščiai, tantra — dvasinis šventojo, ne nuodėmingo sekso kelias, taip pat visiškos meilės, susidedančios iš proto, dvasios ir kūno. Pagal tantrą, „dieviškoji karalystė yra kiekviename iš mūsų“. Sanskritu parašyta — „Fizinis kūnas — Dievo šventovė ir šis kūnas viso kosmoso atspindys“.

Išbandykite tantrinį seksą

Tantrinis seksas nėra tai, ką mes įpratę vadinti seksu. Tantrinis seksas — tai sakralinis procesas — dviejų žmonių emocijos. Pabuvus meditacinėje seksualinės įtampos būsenoje, įvyksta štai kas: jūs neleidžiate savo seksualinei energijai judėti įprasta vaga. Atskiriate seksą nuo energijos ir pastaroji ima laisvai judėti jūsų kūne. Ji nėra stimuliuojama partnerio, tačiau ji aktyvi, deganti... Jūs pasineriate į visiško atsipalaidavimo būseną, tačiau esate sąmoningi, sugeriate savo kūnu viską, ką jaučiate.

Ši sekso forma turi labai daug bendro su joga (lankstumas, jėga) ir meditacija (atsipalaidavimas, susitelkimas). Beje, tantrinio sekso mokytis galima pradėti ir vienam, pavyzdžiui, mokytis susikaupti, stiprinti kūną, tobulinti sugebėjimus atsipalaiduoti.

Jei nepabūgote ir nusprendėte pasinerti į tantrinio sekso teikiamus malonumus, jums rekomenduojama atkreipti dėmesį į štai ką:

  • Nuolatinis partneris. Pasiekti dvasinės harmonijos ir visiško atsipalaidavimo bei itin didelio malonumo geriau seksis su dvasiškai artimu (ne vakar užkalbintu) žmogumi. Prieraišumas ir pasitikėjimas — ištikimi palydovai keliaujant į nirvanos būseną.
  • Palankios sąlygos. Jūsų tantrinei sueičiai turi būti sudarytos labai palankios sąlygos: jokio pašalinio, erzinančio ar kitaip neigiamai veikiančio triukšmo, tai tam tikra izoliacija nuo visko. Turite būti užtikrinti, kad jūsų meditacijos nesutrukdys telefono skambutis ar netikėtai užėjęs kaimynas.
  •  Higiena. Prieš pasinerdami į sekso malonumus, pasirūpinkite savo kūno higiena, nes bet koks negalavimas ar nemalonūs kvapai gali sugadinti intymumą ir priversti jausti įtampą ar nepatogumą.
  •  Visiškas atsipalaidavimas. Jei jau sudarėte sąlygas seksui, leiskite sau jaustis ir būti natūraliais. Pasistenkite atsipalaiduoti ir jausti „dabar“. Jei norite, verkite, juokitės, dejuokite, bet neužgniaužkite jausmų. Vykite šalin mintis, kad kažkas yra negerai, nepriimtina, nepadoru t. t.
  • Seksas tarsi deguonis. Jūsų porai seksas turi būti būtinas ir natūralus dalykas, kaip asmens higiena ar valgymas. Pamirškite gėdos, nuodėmės ar bet kokius kitus varžančius jausmus.
  • Lengvi ir natūralūs judesiai. Besimylint turėtumėte judėti lengvai, nepersistengdami, neįsitempdami. Įsitempiant greičiau pavargstama ir patiriamas orgazmas, tad pasistenkite eikvoti kuo mažiau fizinės energijos. Tantroje mylėjimasis primena šokį, jo ritmą ir lengvumą. Nejausdami įtampos, laiko spaudimo partneriai susilieja į vieną ir galiausiai pasiekia ekstazę.
  • Daug laiko aktui. Tantroje mylintis nepateisinamas joks skubėjimas. Lytinio akto metu būtini paglostymai, žaidimai ir pan. Todėl jums prireiks nemažai laiko visiškai atsipalaiduoti.

Kokia tantrinio sekso nauda?

Tantrinis seksas skatina susikaupimą, atsipalaidavimą, puikiai pašalina stresą ir yra gera priemonė suartėti su savo mylimu žmogumi. Visiškas pasinėrimas į savo pojūčius atpalaiduoja protą ir suteikia galimybę ramiau ir racionaliau vertinti aplinką, žmones, įvykius.

Tai puikus meditacijos, jogos ir seksualinių pojūčių derinys. Tantrinio sekso propaguotojai mažiau pavydūs, linksmesni, atviresni, linkę į harmoniją, energingumą. Užsiimdami tantriniu seksu jūs atrasite savo svajonių santykius savyje.

Mistikai ir fizikai tantros pasiektą būseną vadina nirvana, „moksha“ ir susijungimu su dieviškuoju pradu... Pasak kai kurių tradicijų, sąmonė yra laisvė, kai nesame laisvi, jaučiame ne sąmonę, o savo ego. Kai priimame pasaulį per savo ego, tuomet vertiname, svarstome, kaustome save... nėra jokios laisvės. Seksas, seksualinė energija gali tapti rakteliu, atrakinančiu duris į spalvotą pasaulį — mūsų individualų, laisvą pasaulį.

P. S. Tantrinį seksą praktikuojančių ir apie tai viešai kalbančių yra nemažai ir tarp įžymybių, tai: Cameron Diaz, Matt Damon, Sting, Hugh Grant, George Clooney, Angelina Jolie, Brad Pitt.

Laikas.lt

darni pora, gera dviese, geras seksas, joga, kaip isvengti blogo sekso, meditacija, meiles, myletis sveika, sekminga pora, seksas, tantrinis seksas

Naujausi komentarai
2016-09-24, 16:32
"Gyvuli" mes zmones kile is vilku seimos nes turim iltinius bet nereiskia kad turim nuzmogeti samones skaistinimas tai procesas saunu kad zmonija zenge ir progresuoja ne tik fizineme kontakte, tavasis poziuris mano nuomone yra zemo lygio pajungtas esi sistemos progranu zemiausio lygio asrtaliniu butybiu siurbeliu siurbe is taves energija net pats nesupranti kaip ir apie ka cia rasau pradek sviestis ir eit i savo pazinima per samone bei sirdies balso prabilima, gal tada paskaicius savo komentara suims juokas is pacio saves kokioj tamsoj gyvenai
2016-09-24, 16:32
"Gyvuli" mes zmones kile is vilku seimos nes turim iltinius bet nereiskia kad turim nuzmogeti samones skaistinimas tai procesas saunu kad zmonija zenge ir progresuoja ne tik fizineme kontakte, tavasis poziuris mano nuomone yra zemo lygio pajungtas esi sistemos progranu zemiausio lygio asrtaliniu butybiu siurbeliu siurbe is taves energija net pats nesupranti kaip ir apie ka cia rasau pradek sviestis ir eit i savo pazinima per samone bei sirdies balso prabilima, gal tada paskaicius savo komentara suims juokas is pacio saves kokioj tamsoj gyvenai
I.B.A.
2014-11-05, 19:57
vat geriau pasipraktikuokite pasimeginkite taip kad nereiktu jokio litinio akto ir pamirsite tokius zodzius kaip gyvuliska tj tik pajaust reik
dakine
2012-11-10, 23:14
O kur galima apie tai paskaityti daugiau?
tango
2011-03-26, 23:10
Manau Tantrinis sex"as gali suteikti kur kas įvairesnių pojūčių, tame tarpe yra ir kulminacija.......
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai