„Zombie Nation“ siunčia linkėjimus Lietuvai

Laikas.lt

„Pasižymėkite savo kaledoriuose sausio 27 dieną“, - būsimo „Jäger Vibrations“ vakarėlio svečius ragina elektroninės muzikos įžymybė „Zombie Nation“.

Pirmą kartą Kaune vyksiančiam muzikos, šviesų, vizualizacijų ir ledinių pojūčių šou ruošiasi ne tik „Zombie Nation“ bei būrys lietuviškos muzikos didžėjų – į Kauno klubą „Gargaras“ jau keliauja ir ledinė amunicija.

Vakarėlio organizatorių komanda industrines klubo „Gargaras“ erdves žada paversti tikra ledinių pojūčių karalyste. Į Kauną jau keliauja neatsiejami „Jäger Vibrations“ vakarėlio atributai – nuo šalčio patrankų iki ledo skulptūrų.

Lediniam vakarėliui paruoštame „Gargare“ sausio 27 d. per dvi šokių ir vizualizacijų sales savo pasirodymus išdėstys būrys lietuviškos didžėjų scenos atstovų: „The Sneekers“, Kastis Torrau, Donatello, Arnas D, Mantas T, Nostra, Gvidas, Justas Fresh, Tadas Quazar, Pakas, Roadsman ir Intakz. Renginio vizualine dalimi pasirūpins VJ komandos „Nosignal“ bei „Oro pagalvės“.

Pagrindinis „Jäger Vibrations“ svečias „Zombie Nation“ klubinėtojams pristatys savo naujausią gyvos elektroninės muzikos ir specialią vizualizacijų programą. Ruošdamasis pasirodymui, atlikėjas siunčia linkėjimus Lietuvos publikai iš Miuncheno:Daugiau informacijos apie Zombie Nation:
www.zombienation.com
www.myspace.com/zombienation
www.facebook.com/zombienation
www.twitter.com/zombienation

Daugiau informacijos apie JAGER VIBRATONS/ @ GARGARAS / ZOMBIE NATION rasite čia

JAGER VIBRATIONS, Zombie Nation

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai