Norite „Fluxus ministerijos“? Duokit pinigų!

Diena.lt

Apie „Fluxus ministerijos“ steigimo planus Kaune paskelbę Artūro Zuoko bendražygiai sumanymo įgyvendinimą pradėjo netikėtu pareiškimu: iš Kauno savivaldybės paprašė 36 tūkst. litų.

Į miesto merą Andrių Kupčinską kreipėsi Vilniuje, Užupio gatvėje, įsikūrusi viešoji įstaiga „Azzara“. Įstaigos direktorius, A.Zuoko įkurtos partijos „Taip“ pirmininko pavaduotojas Edgaras Stanišauskas iš savivaldybės prašo 36 tūkst. litų.

Už šiuos pinigus, kaip teigiama prašyme, bus sutvarkytos buvusioje gamykloje „Lituanica“ esančios patalpos, kuriose galės dirbti menininkai.

Kauno merą A.Kupčinską nustebino tai, kad prašoma lėšų tarsi už katę maiše. Pasak jo, svarstyti dėl pinigų skyrimo būtų lengviau pamačius realius viešosios įstaigos „Azzara“ darbus.

„Mes, be abejonės, palaikome “Fluxus ministerijos„ įsteigimą, tačiau norime, kad tai būtų ilgalaikis, kryptingas projektas. Deja, pinigų prašantys iniciatoriai patalpas žada nuomoti tik metus, o paskui iškeliauti į Klaipėdą“, – neslėpė nusivylimo A.Kupčinskas.

Vienas iš projekto „Fluxus ministerija“ iniciatorių yra A.Zuokas.

Anot kai kurių politikų, A.Zuoko bandymai užmegzti meninį dialogą su Kaunu iš tiesų turi politinį tikslą: su „Fluxus ministerijos“ vėliava įžengti į Kauno rinkėjų rinką.

A.Kupčinsko teigimu, būtų gerai, jei dėl planų įsteigti laikinąją „Fluxus ministeriją“ Kaune pasisakytų patys miesto menininkai.

Paramos prašanti „Azzara“ teigia planuojanti per metus Kaune surengti 120 koncertų, 70 įvairaus pobūdžio parodų, 40 mėgėjiškų ir profesionalių teatro popiečių, 40 nemokamų šokių pamokų vakarų.


A. Zuokas, fluxus, fluxus ministerija, kultūra, rėmimas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai