Tik suaugusiems skirtas „Projektas X“ žiūrovams siūlo pašėlusį vakarėlį

Laikas.lt

Filmo „Projektas X“ (angl. „Project X“) prodiuseris Toddas Phillipsas, režisavęs garsiąsias „Pagirias Las Vegase“ (angl. „The Hangover“), ketina kiekvieną naujosios juostos žiūrovą priversti juoktis balsu ir bent jau mintimis nukelti į ekrane siaučiantį beprotišką vakarėlį. O publikos troškimą linksmintis pakurstys ne tik šmaikščios filmo scenos ir neįtikėtinos situacijos, bet ir įspūdingų merginų būrys.

Ryškiausios „Projekto X“ gražuolės Kirby Bliss Blanton, Nichole Bloom ir Anna Sophia Berglund neseniai pozavo žurnalo „Maxim“ fotosesijai, o kartu ir pasidalino pikantiškomis detalėmis apie filmo kūrimą. Egzotiškoji N.Bloom yra kylanti azietiškų bruožų aktorė, gracinga gražuolė K.B.Blanton – iki šiol nedidelio masto filmuose ir serialuose matyta šviesiaplaukė mergina. Švediškų šaknų turinti A.S.Berglund pagarsėjo ne tik dėl savo vaidmenų kine, o ir dėl to, kad 2011-ųjų sausį tapo pagrindine „Playboy“ mergina ir palaiko šiltus santykius su šios imperijos vadovu Hugh Hefneriu.

Gražuolių gundymų netrūks

Naujajame „Projekto X“ vakarėlyje be ribų visos trys gražuolės neabejotinai bus dėmesio centre. Jos ne tik pasirodys vilkėdamos vienais apatiniais, bet ir gers alų bei demonstruos užvedančius šokius. „Kai filmavome šokių scenas, turėjau šokti prie dviejų 14-mečių vaikinų. Prieš tai turėjau pasirašyti sutartį, kurioje buvo nurodyta, kad negalėsiu jų užkabinti užpakaliuku, mat tai bus palaikyta seksualiniu priekabiavimu. Jų tėvai viską stebėjo, tad laikiausi atstumo“, – pasakodama „Maxim“ žurnalistams juokėsi seksualioji Anna.

Įsisiūbavusiame „Projekto X“ vakarėlyje šėlsmas vyksta ir baseine, kuriame bus daugybė pusnuogių merginų. Pasak jaunosios aktorės Kirby, jai taip pat teko pasirodyti šlapiais marškinėliais. „Nervinausi, bet kai įšokau į baseiną ir kitos merginos nesivaržė parodyti savo krūtinių, pasijutau patogiai. Tiesą sakant, net norėjosi nusirengti, kad pasijausčiau tokia pat laisva“, – kalbėjo žavi šviesiaplaukė. 

Gundančios merginų trijulės nuotraukos žurnalui „Maxim“ gali pamatyti čia.

Tik suaugusiems žiūrovams nuo 18 metų skirtas filmas „Projektas X“ Lietuvos kino teatrus pasieks kovo 9 dieną.

Lietuviškai titruotas filmo anonsas:

nauji filmai, Pagirios Las Vegase, projektas X, Toddas Phillipsas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai