Pasidaryk pats: natūralios plaukų kaukės pavasariui

Laikas.lt
Parengta pagal organicauthority.com informaciją

Daugelis merginų pavasarį stengiasi pasilepinti plaukų kaukėmis. Natūralu, nes pavasarinę saulę, šylantį orą ir galimybę vėl mėgautis lengvomis suknelėmis temdo grožio rūpesčiai - plaukai po žiemos dažnai praranda gyvybingumą, tampa nepaklusniais, veliasi...

Geriausias sprendimas – natūralios plaukų kaukės. Juk garsusis žvaigždžių plaukų stilistas Johnas Mastersas teigia, kad gera plaukų priežiūros priemonė yra tokia, kurią galima drąsiai valgyti. Patikiname, kad nuo šių plaukų kaukių neapsinuodysite, tačiau geriau jomis palepinkite savo nuvargusias kasas – apsimoka (tiesiogine to žodžio prasme)

Avokadai ir kokosai. Atgaivinimas. 

1 nuluptas avokadas;
pusė puodelio kokosų pieno;
3 arbatiniai šaukšteliai alyvuogių aliejaus. 

Sutrinkite avokadą, sumaišykite tyrę su kokosų pienu bei alyvuogių aliejumi. Masę šiek tiek pašildykite puode. Nuolat maišykite, kad neprisviltų. Šiltą masę įtrinkite į galvos odą bei plaukus – pradėkite nuo šaknų ir padenkite visą plaukų ilgį. Palaikykite bent 30 minučių (galite ir ilgiau), nuskalaukite vandeniu. 

Medus ir obuolių actas. Blizgesys. 


2 šaukštai medaus;
1 šaukštas alyvuogių arba migdolų aliejaus;
1 šaukštas obuolių acto.

Sumaišykite. Mase ištepkite plaukus nuo šaknų ir galiukų. Truputį palaukite ir iššukuokite. Palaikykite apie valandą. Nuskalaukite vandeniu. 

Bananai ir alus. Purumas.

1 nuluptas bananas;
1 kiaušinis;
pusė puodelio alaus;
1 šaukštas medaus. 

Pirmiausiai atikimškite alų ir palikite pastovėti – aluje turi nelikti burbuliukų. Sutrinkite bananą, įmuškite kiaušinį ir gerai išplakite. Supilkite alų, įdėkite medaus ir dar kartą suplakite. Įtrinkite į galvos odą bei plaukus pradedant šaknimis ir baigiant plaukų galiukais. Palikykite kelias valandas, nuskalaukite ir plaukus išsiplaukite su šampūnu. Beje, sakoma, kad plaukus sveika kartas nuo karto paskalauti alumi – būtent alus suteikia plaukams purumo. 

Jogurtas ir medus. Lankstumas.

Pusė puodelio medaus;
pusė puodelio jogurto;
1 šaukštas migdolų aliejaus. 

Sumaišykite ingridientus. Įmasažuokite masę. Palaukite 20 minučių. Nuskalaukite. Ištrinkite galvą šampūnu. 

grožis, pasidaryk pats, plaukai, plaukų kaukės

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai