Pasidaryk pats. Marmurinis manikiūras

Laikas.lt

Nusibodo lakuotis nagus viena spalva? Blizgučiai atrodo pigiai, o ilgi akriliniai nagai vulgariai? Priklijuoti paveikslėliai kvepia vaikyste? Siūlome originalią alternatyvą – marmurinius nagučius. Įspėjame, kad šis manikiūro būdas gan teplus ir reikalauja kantrybės, tačiau verta!

Jums reikės:

Keletos (bent jau dviejų) skirtingų spalvų nagų lako, balto nagų lako (pageidautina, bet nebūtina), plastikinio ar popierinio puodelio, dantų krapštukų, ausų krapštukų, vandens.

Procesas:

Nusilakuokite nagus balta spalva. Galite to ir nedaryti, tačiau tuomet raštai nebus tokie ryškūs, o spalvos mažiau intensyvios.

Pripilkite į puodelį kambario temperatūros vandens. Lašinkite nagų lakus – leiskite nuo šepetėlio nulašėti vienam lašui vienos spalvos nagų lako, tuomet į pasklidusį vandens paviršiuje lako lašą lašinkite kitą spalvą. Kelis kartus pakartokite šį procesą.

Dantų krapštuku paskleiskite laką sukurdamos raštą. Lėtai panardinkite pirštą į vandenį taip, kad lako plėvelę pirmiausia paliestų nagas, o ne pirštų pagalvėlė. Palaikykite 5 - 10 sekundžių.

Kol pirštas po vandeniu, dantų krapštuku pamakaluokite puodelyje ir surinkite lako perteklių.
Ištraukite pirštą truputį palaukite ir nagų lako valiklyje pamirkytu ausų krapštuku pašalinkite lako perteklių nuo odos. Jeigu ant nago ar odos liko daug vandens lašų, tai leiskite jiems susigerti į sausą ausų krapštuką ar popierinės servetėlės skiautę ją atsargiai priglaudusios.

Į vandenį vėl lašinkite nagų lakus ir kartokite visą procesą su kiekvienu nagu.

Marmuriniai nulakuotus nagus padenkite apsauginiu bespalviu laku.

Patarimai:

Geriausiai tinka virintas ar distiliuotas vanduo.

Patartina į vandenį įlašinti lašą aliejaus.

Pirštus galite apsiklijuoti lipnia juostele (šis metodas parodomas vaizdo siužete žemiau) ir tik tuomet merktį nagą į vandenį su laku – bus truputį švariau ir mažiau terliosis pirštais, tačiau tai užims dar daugiau laiko.

Nagų lakas turėtų būti naujas ir pakankamai skystas.

Džiaukitės orginaliu manikiūru ir laukite pagyrų! Tiesa, prieš pradėdamos apsišarvuokite kantrybe.

Vaizdo siužetas:

DIY, lakas, manikiūras, marble nail art, marmurinis manikiūras, nagai, pasidaryk pats

Naujausi komentarai
2013-09-08, 00:05
as bandziau ir visada man gavosi reik tik skistesnio nagulako nusipirkti o ne potirsti su tirstesniais nesigauna tik su skistesniais
Aukse
2012-08-28, 17:49
Bandžiau gal 20 kartų visokiausiais būdais ir nagų lakais. Buvo ta pati problema kaip ir daugumai: pirmas lašas išsiskleidžia ant paviršiaus, o kiti ne. Išėjo tik su geriamu vandeniu iš parduotuvės. Jei jūsų vandenyje iš krano yra kalkių, ištirpusių mineralų - nagų nusilakuoti nepavyks.
Justina
2012-07-19, 15:07
paneles, cia swarbiausia kantrybe :) man kelis kartus nesigawo, pasinerwawau, papykau ant nagu laku ir ant wandens ir pawyko. labai saunus dalykas :)))
Indre
2012-05-21, 11:43
Jau labai seniai sia metodika naudoju, nesuprantu kaip gali nesigauti. Kiekviena karta atrodo vis graziau gaunas, kuo ryskesnes spalvos tuo graziau. Gal prasta laka naudojot, lakas turetu but vientisas, jei jis su bliuzguciais nelabai nori skleistis vandeny, taip kad pabandykit brangesnus lakus, o ne is maximos ''buk'' firmos.
Inga
2012-05-16, 00:29
nagu lakas turi buti skystas. zinuoma neskiestas su nagu lako valikliu. tad reiketu pirkti kokybiskus nagu lakus. youtubeje yra begales vaizdeliu :) rasyt ''nail art'' smagaus lakavimosi, merginos :)
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai