Marškinėliai ir šortai: madinga šio sezono vyrų išvaizda! (Foto)

Ašvyras.lt

Marškinėliai ir šortai – pats populiariausias vasarinis aprangos duetas! Na, ką naujo aš galėčiau Jums pasakyti šia tema? Galiu tik patikinti, kad marškinėliai, kaip vasarinio garderobo dalis, nedings niekada.

Šį sezoną (2012 pavasaris/vasara) marškinėliai yra ypač populiarūs. Tai galima būtų susieti (greičiausiai) su tuo, kad marškinėliai suteikia komforto, jie yra labai paprasti, tačiau leidžia atskleisti individualumą.


Lengvi ir patogūs šortai vėl taps neatsiejama 2012 metų vyro įvaizdžio dalimi… Kaip ir 2011 metais, taip ir šiemet bus madingi „kostiuminio“ tipo šortai.

Marškinėliai, papuošti įvairia tekstūra („printais“) ir patogūs šortai – klasikiniai pastelinių atspalvių rūbai, leidžiantys vyrams jaustis laisvai ir tuo pačiu pabrėžti jų individualumą… Kas seka mados “pulsą”, tie jau žino, kad „H&M“ paskelbė savo kolekcijos pavasaris-vasara 2012 kolekcijos “lookbook’ą”, kurio modeliu tapo Noah Mills. Aš linkiu visiems geros vasaros pradžios ir palieku Jus su keletu naujos kolekcijos nuotraukų (galerijoje).


2012 vasara, 2012 vasaros mados tendencijos, mada, mados tendencijos, marškinėliai, šortai, vyriški drabužiai, vyrų mada

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai