Festivalyje „Satta Outside“ - žemiausi Europos dažniai

Laikas.lt
Nuotraukoje - Krampfh

Įsibėgėjant vasarai ryškėja šeštojo alternatyvos suvažiavimo prie Baltijos jūros „Satta Outside“ muzikinė programa. Vieną pagrindinių rugpjūčio 10-12 dienomis Šventojoje vyksiančio festivalio scenų paeiliui kuruos susivienijimai „Mondayjazz“ ir „Basscake“, čia taip pat įvyks ir Baltijos šalių „Ritmo kovų“ finalas, kuriame susigrums lietuviai, latviai, estai ir lenkai.

Jau paskelbta, kad „Satta Outside“ atstovai džiaugiasi į festivalį pasikvietę austrą ritmo stebukladarį Dorian Concept. Jis – vienas esminių vardų penktadienį didžiojoje palapinėje „Mondayjazz Takeover“ atlikėjų sąraše. Taip pat žinoma, kad prie „Red Bull Music Academy“ absolvento prisijungs esminės Amsterdamo nakties „Colors“ kuratorius Cinnaman. Dar vienas olandas penktadienio programoje - KR∆MPFH∆FT, savo pseudonime užšifravęs konvulsijas, keliamas šokių aikštelėje skambančių jo footwork infiltruotų beats.
 
Naujų talentų paieška nuolat užsiimanti „Mondayjazz“ komanda, neseniai pradėjusi ir įrašų kompanijos veiklą, taip pat pristatys ir kylančius Lietuvos talentus – „Marriage Proposal“, „Wasted Gaze“, Jacques Gaspard Biberkopf. Aišku, scenoje pasirodys ir darbo žmonių sąjungos įkūrėjai Justas Fresh ir Tadas Quazar. Paryčiui veiksmą perims Genys, „Remedy“, „Illestpe▲ce“, ir tai nėra galutinis šventėjų sąrašas.
 
Prieš dvejus metus bass muzikos skleidėjus po Jungtinės Karalystės vėliava suvienijęs projektas „Basscake“ festivalyje tvarkysis šeštadienį, po finalinio „Ritmo kovų“ turnyro. Prie britų dubstep pirmininko MRK1 prisijungs per dvejus metus sparčiai išpopuliarėjęs šio tėvynainių projektas „Dark Sky“. Iš Notingemo į „Satta Outside“ padidžėjauti atvyks kaip „Metske“ arba „Metaphi“ žinomas prodiuseris ir ne tik muzika, bet ir vaizdo menu užsiimantis Lkewis. Specialiai dėl festivalio tėvynėn grįš buvęs šiaulietis, dabar – londonietis „Nightjar“.
 
Taip pat „Basscake“ sesijoje įvyks netikėto lietuviško susivienijimo „Bjelleprojekt“ premjera. Scenos centre – „Lietuvos talentuose“ antrąją vietą laimėjusi klasikinį išsilavinimą turinti vokalistė Bjelle. Žemo dažnio projekto muzikinės idėjos autorius – „Basscake“ siela britas Mark Splinter, ritmo ir boso kūrėjai – prodiuseriai „Teffa“ ir „Emery“, gyvai viską kontroliuos ir efektų pridės Noythe. Šokių aikštelė bus laistoma žemiausiais įmanomais tonais. Rytinę „Basscake“ mankštą kartu su draugais iš Notingemo patikėta vesti Mark Splinter, „Intakz“, „Roadsman“.
 
Visa tai – didžiojoje ir greta jos debiutuosiančioje mažesnėje  „Satta Outside“ palapinėse skambėsianti muzika. Netrukus festivalio rengėjai pristatys pagrindinės estradoje esančios scenos koncepciją bei papasakos apie upės ir paplūdimio erdves, meninės programos idėją, sporto varžybas ir kt. Artimiausias bilietų į šeštąjį festivalį brangimas – liepos pradžioje. Daugiau informacijos apie visus svarbius reikalus – www.sattaoutside.lt. 

Basscake, Bjelleprojekt, Mondayjazz, Satta outside

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai