Skiriasi Tomas Cruisas ir Katie Holmes

Laikas.lt
Parengta pagal Huffingtonpost.co.uk

Katie Holmes ir Tomas Cruisas penkerius metus buvo vadinti neišskiriama Holivudo pora, tačiau šeštadienį paaiškėjo, kad trečia Cruiso žmona paprašė skyrybų. Aktorė prašymą skirtis įteikė Niujorke praeitą ketvirtadienį ir, atrodo, kad tai gražiuoju nesibaigs – ji vienintelė nori rūpintis judviejų dukra Suri ir reikalauja daugiau pinigų negu buvo sutarta prieš jų vedybas skyrybų atveju.

Cruisas, kuriam rytoj sueis 50 metų,  yra labai nuliūdęs, nes visiškai nesitikėjo tokio Katie sprendimo. Dar gegužės mėnesį interviu žurnalui Playboy metu jis pasakojo, kad Katie tikrai ypatingas žmogus: „Jei jūs praleistumėte su ja penkias minutes, jūs suprastumėte, kad ji kūrybinga, juokinga ir tiesiog stulbinanti – kai ji įžengia į kambarį, aš jaučiuosi puikiai.“ 

Dabar Cruisui tenka prašyti žiniasklaidos atstovų gerbti jo byrančios šeimos privatumą, bet panašu, kad dalis skyrybų detalių jau buvo paviešintos. Žurnalistai spekuliuoja, kad Katie nusprendė skirtis su Tomu, nes jis bandė įtraukti jų dukrą Suri į Scientologų bažnyčią, kuriai jis priklauso.

Įdomu ir tai, kad antroji Cruiso žmona Nicole Kidman, su kuria jis turi du įvaikius, taip pat išsiskyrė su Tomu dėl tokios pačios priežasties.

Cruise ir Holmes skyrybos, įžymybių skyrybos, Katie Holmes, skyrybos, tom cruise

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai