„Playboy“ įkūrėjas susitaikė su savo 60 metų jaunesne mergina

Laikas.lt
Parengta pagal dailymail.co.uk informaciją.

Neabejotinai populiariausio žurnalo vyrams įkūrėjas Hugh Hefneris jau prieš mėnesį paskalbė, kad susitaikė su savo mergina Crystal Harris. 86 – erių vyras ir 26 – erių moteris planavo vestuves, tačiau triukšmingai išsiskyrė, praėjus keletui mėnesių jiedu vėl kartu – socialiniuose tinkluose pasirodė poros, švenčiančios Nepriklausomybės dieną, nuotraukos.

Hugh ir Crystal pasirodė savo įprastiniame amplua – moteris buvo apsitempusi figūrą pabrėžiančiu maudymosi kostiumėliu, o vyras apsisiautęs šilkiniu chalatu ir įsispyręs į šlepetes. Nepriklausomybės dienos šventime dalyvavo ir erotikos magnato sūnus, 21 – erių Cooperis, o šeimos atstovas spaudai patikino, kad viskas „kaip senais laikais, atrodytų, kad išsiskyrimo nė nebuvo.“


Hugh Hefneris su sūnumi

Pati Crystal taip pat dalijosi džiaugsmu savo Twitter paskyroje: „Taip, mes vėl kartu. Taip, aš vėl esu jo #1 mergina. Taip, esame laimingi. Tikiuosi, kad tai išsklaidys abejones. Bučkis.“ Aplinkiniai buvo nustebę, kad vyras taip greitai atleido jį, likus vos 5 dienoms iki vestuvių, metusiai blondinei: „Crystal maldavo Hefo leisti jai grįžti. Stebėtina, kad jis nelaiko savyje pykčio ir leido jai įsikraustyti atgal į vilą,“ - JAV spaudai pasakojo artimas šeimos draugas.

Tiesa, Crystal grįžimu džiaugiasi anaiptol ne visi – jai sugrįžus iš vilos išsikraustė jos vietą užėmusi Shera Berchard, kuri išsiskyrimo metu buvo pagrindine Hugh Hefnerio mergina.

Susitaikiusi pora apie naujus vestuvių planus dar nekalba, tačiau jos tikrai tikėtinos. Artimi draugai pasakoja, kad judviejų santykiai niekada nebuvo iki galo nutrūkę, kadangi jiedu tebesirūpino abiejų augintu spanieliu: „Mes abu mylim šuniuką. Aš jai leidau pasilikti sužadėtuvių žiedą ir Bentley automobilį, jeigu aš galėsiu auginti šunelį,“ - buvusio išsiskyrimo detalėmis dalinosi senukas.

Crystal Harris, Hugh Hefner, playboy

Naujausi komentarai
Jonas
2012-07-06, 20:06
Nx ziurke o senukas liudnas jau matyt...
kometaras
2012-07-05, 19:17
Tiesa, Crystal grįžimu džiaugiasi anaiptol ne visi – jai sugrįžus iš vilos išsikraustė jos vietą užėmusi Shera Berchard, kuri išsiskyrimo metu buvo PAGRINDINE Hugh Hefnerio mergina. :DD prajuokino, o seip barakudai tikriausiai vel pinigeliu pritruko buvo pripratus prie gero gyvenimo ir sugryzo
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai